Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Viselkedtetek már mással...

Viselkedtetek már mással (családtag, barát) úgy, hogy később megbántátok?

Figyelt kérdés

Illetve felnőtt korotokra, kellemetlen visszagondolni, hogy lehettetek olyan önzők, buták?

Leírnátok ilyen eseteket? Köszönöm!


2018. máj. 14. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen szerencsére csak ritkán, azonban az élet kegyes, és többszörösen visszakaptam már. Így full érzéketlen vagyok a mai emberekkel szemben.
2018. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit csináltál?
2018. máj. 14. 07:34
 3/3 anonim válasza:
2 testvérem van, és hát igen, sokat bántottuk egymást mikor kicsik voltunk..fizikailag is, de sokszor volt csak az a cél hogy a másik lelki világát földbe döngöljük. Ma már mindhárman felnőttek vagyunk, és rájöttem hogy teljesen természetes testvéri viszonyunk volt. :D Természetesen ma is imádjuk egymást, és mindent megtennénk a másikért, bármikor számíthatunk egymásra. És ez mindig is így volt, csak ezt régen teljesen máshogy éreztettük egymással :)
2018. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!