Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szabadidőmben...

Mit csináljak a szabadidőmben a gépezés helyett?

Figyelt kérdés
Egész nap csak a gépet nyomom. Nem tudok mit csinálni.... Uncsizok otthon, de az a baj, hogy a barátnőim/barátaim messze laknak, mert kb mindenki arra lakik, ahol a sulink van. Tudnátok írni valami elfoglaltságot? Mit csináljak?

#unalom #szabadidőtöltés #mit csináljak szabadidőmben?
2018. márc. 31. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Edzés, sport, testépítés, kerékpár, helyi sport klub aktív tagság.

Falmászás, túrázás.

Horgolás, varrás, kötés.

Vers írás, olvasás, slam poetry versenyre készülés.

Főzni tanulás.

Hobbi-elektronika, barkácsolás.

Harmad állás.

Kutya menhelyen sétáltatás. (egyéb jótékonyság)

2018. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Festegetni is lehet, origamizni is, annyi minden van... Ügyesek saját magukkal is sakkozhatnak...

Én olvasni is szoktam. Párezres otthoni könyvtár már le tudja kötni az embert egy időre, a mi 10 ezer kötetünkkel egész gyerekkoromban sem végeztem, pedig határozottan jó kísérleteket tettem rá.


Most nem az igazi az idő, de tavasz van, ideje túrázni, hogy ismételjem az előttem szólót.


Néha még a takarítás sem esik rosszul, vagy a szoba átrendezése.

Nekem van keyboardom (zongora szakon voltam a zeneiskolában) és kottáim, egyszerű darabokat játszhatok. De bongóm is van :) Lávalámpám, plazmalámpám, koponyáim, köveim, de még macskák is...

2018. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is járok zongorára, de most a szünetbe nincs nagy kedvem zongorázni, mert csak elmegy a kedvem mindentől xD szotam csak úgy random játszani dolgokat és mindíg túl elgondolkodtató. Szeretnék edzeni, csak nem birom rávenni magam. Meg olvasni is szeretnék. Most van egy LOL-os könyv, amit nem olvastam még ki, de nem annyira érdekel, ert nem nagyon tetszik a storyja... Meg majd a szabadba is tervezek menni, nagyon szeretek korizni és gördeszizni is szoktam, csak most nincs rá jó idő... Mindíg hideg van xDD szóval nem tudok mit csinálni... Otthon ülök és egész nap skypolok...


Köszönöm szépen :)

2018. ápr. 1. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Edzéshez szerezz társat. Könnyebb motiválni a másikat, mint magadat. És amikor nincs kedved menni edzeni, akkor jön az önfegyelem.

Továbbá találj valami mozgást, ami tetszik és csináld amatőr szinten csoportosan. TRX, vagy spinning, vagy kirándulás, bringázás - ezek mind-mind csoportosan motiváló sportok, amit bárki tud csinálni.

2018. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(najó, akinek nincs mozgatható lába, meg keze az nem... de bárki, hétköznapi, teljes testtel rendelkező ember)
2018. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!