Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak emo...

Hol találhatok magamnak emo barátokat?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és folyamatosan emo meg screamo meg post hardcore zenéket hallgatok a jó hangulat érdekében, és a mostani barátaimmal nem tudok ivás közben Orchidot, Raeint, Circle takes the squaret, Saetiat, Pg.99.-t, Daitrot, La Quietet és a többi kishavert hallgatni, mert ők inkább ilyen hip-hop arcok, és már a könyékemen jön ki a rap-kedésük. És ez a rövid története annak, hogy hogyan jutottam el arra a pontra, hogy új barátok után nézzek.

Szóval aki úgy gondolja, hogy szívesen lenne a cimborám, vagy tudja, hogy hol keressek magamnak kisbarátokat, az jelezzen nekem.

Előre is köszönöm a hasznos válaszaitokat.

21/L



2018. márc. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz a neten, esetleg facebook csoportokban, vagy ilyesmi.

Amúgy meg most akkor 19 vagy 21 vagy? :D

2018. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2005ben
2018. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Repülj vissza 10-15 évet a történelemben. Jó hogy nem hippi barátok keresel...
2018. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Vannak még emok. Csak a 2000-es években volt felkapott, manapság pedig csak elvétve akadnak. De hát punkokat meg gótokat se látunk minden sarkon.
2018. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hmm.. Hát én neten próbálkoznék esetleg különféle közösségi oldalokon.. Csoportokba vagy valami. Mondjuk én is ìgy próbáltam találni ilyesféle embereket csak eddig még nem jártam nagy szerencsével. Manapság nehéz ilyeneket találni (pedig jó lenne)
2019. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!