Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért menő ha valaki "hót"...

Miért menő ha valaki "hót" részegre issza magát és miért baj ha valaki nem iszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Pont azért baj nekik, hogy Te nem iszol, amiért Neked bajod van vele, hogy ők nem isznak. Az emberek nem egyformák, és ezt senki nem képes se felfogni, se elfogadni.
2010. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
*-nem
2010. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy mit csinálnának, nem zavar amíg nem rám hányja ki, de miért baj hogy nem iszok? most ez tragédia?
2010. jún. 3. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van... Aki nem iszik azt nem bírják elfogadni mert nem olyan mint az átlag nem menő de senkink sem árt! Viszont aki iszik az nagyon is tud ártani! Pl erőszakoskodik egy buliban, lehány, este sétálok a kutyámmal, belerúgna, vagy megyek a vonattal éjszaka, félnem kell tőle és sorolhatnám. Szóval azért nem csinálhat mindenki azt amit akar...

Kedves kérdező aki lelkileg egészséges de legalábbis erős és okos annak nincs szüksége ivásra mert máshogy is fel tud oldódni és szórakozni! Természetesen nem a napi egy pohát egészségügyi borra gondolok hanem a komolyabb dolgokra, amit sajnos elég elterjedtek. És lehet kiabálni hogy miért nem fogadom el őket, de tudom hogy igazam van, ismerem pár ilyen piás nagymenú gyereket, igaz okosak de nem tudják a problémáik megoldani.

2010. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ok ugyanaz, mint a többinél, amitől "menőknek" érzik magukat. BUTÁK!!!

Ciki, ha valaki általánosban nem bagózik, ha tanul, ha nem beszél ocsmányul, és nem szexel legkésőbb 8-os koráig.

A kórházak meg tele vannak 13-14 éves lányokkal, terhességmegszakítás miatt. Pedig ők az okosak, meg a pasijaik, akik mindent jobban tudnak a felnőtteknél, a cigi, a szesz hatásáról, és a fogamzásgátlásról.

És dícsérném mindegyik szülőit, akik nem érzik a bagószagot, nem zavarja őket, hogy a fiuk/lányuk részegen megy haza, és esetleg az egész nyáron magántanárt fizetnek, hogy a gyereknek sikerüljön az a pótvizsgája.

2010. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menő???


Nem veled, hanem a társasággal van baj.

Cseréld le őket. Hogy kerülsz oda egyáltalán?

2010. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó tévedsz. Én pl elit gimibe járok, van 700 gyerek de ott is ilyen hangulat van, pedig amúgy meg zseni tanulók... Szóval ez nem feltétlen a rossz társaság miatt van.
2010. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
én nem iszom, nem dohányzom, és nem drogozom, mégis mindig megtalálom a módját hogy jófejnek tartsanak :D
2010. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

érdekes én nem iszom, és soha senkinek egy rossz szava sem volt...

nem menő ha valaki iszik, csak a hülyegyerekek körében, azok meg majd kinövik.

2010. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem ittam, és még sosem volt hót részeg. Egyetemen megkedveltem a piát, társaságban kellemes iszogatni, vagy egy koncerten. Szerencsére jól bírom és sose volt belőle negatív élményem, rajtam máshogy jön ki a hatása. Szerintem a pia nem teszi az embert agresszivvá, meg bírom mikor a lányok ezzel magyarázzák, hogy ágyba bújtak valakivel és nem ribizlik... Akiben alapból megvannak ezek a tulajdonságok, azokban felerősíti. Én nekem mindegy, ki iszik, ki nem. De egy társaságban csak akkor zavar valakit szerintem egy nem ivó ember, ha visszafogja a "hangulatot". Ha már mindenki pityókás, meg jó a kedv akkor egy nem ivott, karótnyelt ember lohasztó. Persze, akinek nem kell a pia a jó kedvhez arra ez nem vonatkozik!! Pia nélkül is lehet jót mókázni.
2010. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!