Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy oszt társam És folyton...

Tibor1998 kérdése:

Van egy oszt társam És folyton dobál mindennel meg spontán belém üt. No most az a gáz hogy ő kiskorú én meg nagy korú nem akarom összeverni? Offőnek hiába szóltam nem csinált semmit 1. Szakis korom óta szekál

Figyelt kérdés

én olyan

nyugodt ember vagyok hogy a hátamon fát lehetne vágni tehát még soem ütöttem vertem meg senkit

Mit tudnék csinálni hogy ne szekáljon?

Ill ne verekedjek?

Nem csináltam ellene semmit. ?



2017. dec. 19. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
verekedni akar akkor szted?
2017. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
És most mit akarsz? Én b@sszam orrba helyetted?
2017. dec. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Csapj egy hatalmasat a padra az orra elé legközelebb, amikor csinálja, és ordíts rá.
2017. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te lehetsz nagykorú, de szerintem az osztálytársad fiatalkorú, nem kiskorú. Kiskorú 14 évig, 14-18 között fiatalkorú.

Mellesleg, nem kell verekedni, csak kedvesen vesén bökni az ujjaddal, vagy szeretetteljesen megtekerni a fülét, csak annyira hogy ne látszódjon meg. Ha nem hat, akkor egy hét múlva ismételni. Maximum a harmadik ilyen rendreutasító akció után még a legszívósabbak is feladják a további piszkálódást.

2017. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell megverned...Csapj a padra,és nézz a szemébe.De olyan k*baszott mérgesen,mint még soha,és mond el,hogy nem akarod megverni.De mérgesen mondd!


Az idioták miatt nem szabad idegeskedni.Olyanok mint a buszok.10 perc mulva jön a következő.

2017. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!