Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kecskeméti skinheadek hány...

A kecskeméti skinheadek hány éves kortól fogadnak be embereket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Kecskeméten nem nagyon van külön bőrfejbanda. Menj el a Kerékbe, ott van mindenféle népség."



Úgy érted az óbudai Kerék utcai suliba? Arról mesélhetnél, mert jár egy-két ismerősöm oda:D

2010. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2010. máj. 30. 12:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél te oda kerülni, netán jól el agya-bugyáltak a cigány gyerekek és most igy akarsz a szárnyaik alá kerülni kisfiú?:D

Vagy netán szeretnél nagymenő divat skinhead lenni?


Na irány ird meg szépen a házi feladatodat porbafingókám!

2010. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Képzeld nem vertek meg okoska. Mekkora fa*sz emberek vannak itt erre itt az újabb példa. Látom neked se sikerült elvégezned a 8 általánost. Attól hogy valaki tanul és nem seg*g hü*lye(mint te) attól még bármi lehet.
2010. máj. 30. 17:56
 15/17 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem épp te vagy aki nem végezte el még a 8 általánost, mivel még csak egy kis gyerek vagy!

Ugyhogy ne mondjam még1szer usgyi házit irni!

2010. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, én a kecskeméti Arany Kerékre gondolok. :)
2010. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimibe járok úgyhogy ezt szo*tad
2010. máj. 31. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!