Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinheadek miért vannak...

A skinheadek miért vannak odáig a ska zenéért?

Figyelt kérdés
Elég fura, amikor egy kemény HC alapú zene után hirtelen jön egy mátépéter-szerű dzsezzes-trombitás jamaikai akármi....
2011. márc. 29. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még onnan eredeztethető, amikor a skinhead nem volt egyenlő a rasszistával. Azóta ez persze megváltozott, de nem véletlenül születtek olyan nóták, mint a Skinhead reggae
2011. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem manapság kevés úgynevezett skinhead szereti a ska-t. Legalábbis akikkel eddig találkoztam, azok tuti nem.
2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ott van pl. a skanzelizé - lánctalpas ibusz c. száma, azért megőrülnek a jobboldali skinek......


(én nem vagyok skin amúgy, csak rocker, és a zúzós zenét szeretem, így a HC-t is, de nem tudok azon kiigazodni, amikor ska-t kezdenek hallgatni az addig HC-t hallgató skinek...csak azért mert a szövege nemzeti?)

2011. márc. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!