Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális az, ha ódzkodok...

Normális az, ha ódzkodok attól, hogy másnál kelljen aludnom, és csak emiatt nem veszek részt késő esti programokon?

Figyelt kérdés

Nem szakemberi segítséget várok, hanem csak a véleményetekre lennék kíváncsi.

Vidéki vagyok, de a fővárosban dolgozom, tehát nap mint nap ingázom. Ezzel nincs is baj.

A gond az, hogy a fővárosban rengeteg jó program van, sok viszont a késő esti órákban. Most is lenne egy koncert, amin egy ismerősöm is fellép, viszont este 7-kor lenne vége. Viszont nekem haza is kéne jutnom vidékre. És itt kezdődik a gond. Az ismerősöm nővére felajánlotta, hogy aludjak náluk. Én viszont ettől ódzkodom. Egyrésézt nem alszom jól idegen helyen, másrészt meg félek, hogy valami olyat csinálok akaratlanul is ott náluk, ami kellemetlen lenne. Meg pl. a testi szükségleteket érzem cikinek (érthető, hogy mire gondolok...).

Viszont tudom, hogy sokszor rá fog majd kényszeríteni az élet erre. Meg az sem normális, hogy sok jó programból emiatt maradok ki.

Ti hogy vagytok ezzel? Ha bármi kérdésetek van, írjatok nyugodtan.


2017. okt. 10. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértelek, én sem aludnék ott senkinél. Nyugodtan akarok fingani és szarni, öreg vagyok már ahhoz, hogy összeszorított farpofákkal feküdjek egész éjjel.

Én ki szoktam venni szobát valamilyen szállodában, nem akkora horror összeg az.

2017. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki jóindulatúlag felajánlotta a szállást, fogadd el. Ő is emberből van, ő is megy WC-re, bizonyára tekintettel lesz rád is, vagyis könnyű vacsorát és becsukható ajtajú szobát ad. Lefekvés előtt menj a budira, mosd meg az arcodat, kezedet (ki lesz készítve számodra egy tiszta törülköző). Ébredés után szintén menj a budira, addig is nyiss ablakot. Utána köszönd meg. Egy baráttal gazdagodtál, kérd el az email címét, alkalomadtán valamivel viszonozd a kedvességét.
2017. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!