Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire lenne durva, ha egy...

Mennyire lenne durva, ha egy keresztre feszített Hitlert rajzolnék és tennék bele a saját pályáimra, amit egy játékhoz csinálok?

Figyelt kérdés

A Doom-hoz (1993-94) készítek egy saját pályacsomagot, aminek a vége ugyanúgy a Pokolban jár, mint az eredeti


tudom hogy ez, amit tervezek, ez megbotránkoztató, de nem a saját ideológiámat tükrözné, hanem csak a "hangulat" miatt raknám be


amúgy aki még játszott a Doom nevű nagy klasszikussal annakidején, DOS-os verzióban, az emlékezhet, hogy nagy vihart kavart a maga sátánizmusával, meg erőszakosságával - holott ez nem az alkotók ideológiáját tükrözte


2010. máj. 25. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha a pokol szenvedését akarod megeleveníteni,akkor ez egy buta ötlet.


Jézus azért szenvedett a kereszten, hogy megválthassa az embereket - ha Hitlert tennéd rá, az hülyén adná ki magát, mintha ő is valami megváltó lenne.

A keresztre feszítésnek mélyebb értelme van annál, hogy ezzel az ötlettel azt valósítsd meg, amit szeretnél.

2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
miért kell ehhez keresztre feszíteni??
2010. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagy fejjel lefelé, beleit lógasd ki Hitlernek, az ütősebb lenne:D de Sztálin, Orbán , Gyurcsány, Torgyán ,mind legyen ott:D Kennedyt se kíméld:D
2010. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

2-vel előttinek: már bocsánat, de engem nem igazán érdekel, hogy Jézus miért szenvedett... ateista vagyok... a hangsúly a szenvedésen van



és igen, Doombuilder 2-vel csinálom, azaz a legújabb verzióval :)

2010. máj. 25. 20:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból leszedtem a doombuildert


elsőre kicsit nehéznek tűnik

2010. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

igen, nekem is az volt, de belejöttem :)

más FPS-ek építőjéhez képest nagyon egyszerű

2010. máj. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!