Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire lenne durva, ha egy...

Mennyire lenne durva, ha egy keresztre feszített Hitlert rajzolnék és tennék bele a saját pályáimra, amit egy játékhoz csinálok?

Figyelt kérdés

A Doom-hoz (1993-94) készítek egy saját pályacsomagot, aminek a vége ugyanúgy a Pokolban jár, mint az eredeti


tudom hogy ez, amit tervezek, ez megbotránkoztató, de nem a saját ideológiámat tükrözné, hanem csak a "hangulat" miatt raknám be


amúgy aki még játszott a Doom nevű nagy klasszikussal annakidején, DOS-os verzióban, az emlékezhet, hogy nagy vihart kavart a maga sátánizmusával, meg erőszakosságával - holott ez nem az alkotók ideológiáját tükrözte


2010. máj. 25. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
te ... uhh... nagyon durva!!!
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a Doom egyébként is tele volt mindenféle szörnykoponyákkal meg vértócsákkal, meg karóra tűzött koponyákkal, a falon meg sátánista körökkel
2010. máj. 25. 19:19
 3/16 anonim ***** válasza:

De ez mit szimbolizálna a játékban?


Én ennek nem látom értelmét és ötletesnek sem találom.

2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát a Poklot, valamint a szenvedést



Dante Isteni Színjátékában is a Pokol legmélyén bűnhődtek a pokol legmélyén, Lucifer oldalán

szerintem Hitlernek ott a helye


valamint a látvány sem utolsó, hiszen a játék már elég megkopott mai szemmel nézve...

2010. máj. 25. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Duuurvvvvaaa
2010. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Majd felteszed valahova? :D
2010. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Doom legnagyobb ISTEN aza játék:D mind az I. és mind a II. rész:D a III. se volt rossz, de az nem jött át annyira nekem. az elős kettő sokkal "parasztabb" volt.:D

sztem simán betolhatod Hitlert a gamebe, bár kicsit fura lessz mikor a II.ba nácik ellen mész a végén , és majd ott virít Hitler a falonXD:D

2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

És ha a pokolban Pál, Jézus és a többiek lennének mint hamis próféták, vagy mert a gonosz diadalmaskodott?


Vagy ábrázolhatnád a keresztrefeszítést mint szadomazo-jelenetet...

2010. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

19:36


lol...írsz egy MSN-címet? :D van egy érzésem, hogy nagyon jól eldumálnánk, mert én is hatalmas fanja vagyok :D


és nem nácik, hanem az eredeti szörnyek ellen menne a játékos


19:31

a Doomworld.com mod-adatbázisára majd fel :)


19:37

nem rossz ötlet, de még meggondolom, mert ez a nagy vallásosság inkább a Deus Vult II nevű modban tűnik vissza, ráadásul ott sokkal jobban... Utolsó vacsora, Hitler, meg napóleon portréi, stb.


a másikon még mindig szakadok xD

2010. máj. 25. 19:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Doom builder el készíted vagy mással?
2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!