Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bikucsináj kérdés. Nincs már...

Bikucsináj kérdés. Nincs már elegetek belőle?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon nagyon! Már teljesen unom,mindenhol ez a sláger...Suliban már a falat kaparom mert az idióták még órán is ezt szavalják -.- Kiállt a színpadra 15 mp erejéig és leszégyenítette magát egész magyarország előtt.Most meg ő lett "híres",mert már vannak ilyen pólok,telefontartót,bögrét,kitűzőt is látok.

Pff.:D

Nem kérek kioktatást.Nekem ez a véleményem,nem zavar ha másnak tetszik,csak ne énekeljék előttem.:D



2010. máj. 24. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
BIKICSUNÁJ! Vicsáj!
2010. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez valójában nem a TV2/Megasztár bűne, hanem azé a sok emberé, akik intelligenciája csak itt tart, hogy ebből az emberből "sztárt" csináltak. Én sem találom viccesnek!


Szerintem a TV2 sem gondolta, hogy -ekkora- sztár lesz, de ha már így alakult, akkor csak nyomják tovább bikicsunáj-t, mert erre van igény, nekik meg jó pénz.

2010. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Erre van itt igény. Milyen lenne már, ha egyszer Adytól idézgetnének? Ide prolihumor kell, proliknak. Persze mindig tisztelet a kivételeknek, persze csak azoknak, akik már az elején sem tartották az ilyesmit viccesnek.
2010. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Adytól idézgetnének" - ez nagy volt xD
2010. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon rossz. Kötelet neki. Nem hiszem el, hogy erre van igény. Sötét jövő előtt állunk.
2010. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Először téyleg vicces volt, de most már tényleg unalmas.
2010. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

""én csináltam fészbúkon neki csoportot: akik szerint nem vicces a bikicsunáj névvel. :D"

Én meg le sem sz*rom, mert az utálat is érzés. semmilyen csoportba nem akarok tartozni, ami ezzel kapcsolatos."


Mivan? a "nem vicces" mióta fedi az utálat szót?

2010. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de, elegem van belőle.
2010. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem tartottam akkor sem viccesnek,számomra ennek a férfinek az inteligenciáját mutatta meg...Ennyi esze van.Ha pénzt akar,akkor menjen dolgozni.Ennyi...
2010. jún. 4. 18:24
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem ebből az egész bikicsunáj őrületből már k*rvára elegem van
2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!