Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bikucsináj kérdés. Nincs már...

Bikucsináj kérdés. Nincs már elegetek belőle?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon nagyon! Már teljesen unom,mindenhol ez a sláger...Suliban már a falat kaparom mert az idióták még órán is ezt szavalják -.- Kiállt a színpadra 15 mp erejéig és leszégyenítette magát egész magyarország előtt.Most meg ő lett "híres",mert már vannak ilyen pólok,telefontartót,bögrét,kitűzőt is látok.

Pff.:D

Nem kérek kioktatást.Nekem ez a véleményem,nem zavar ha másnak tetszik,csak ne énekeljék előttem.:D



2010. máj. 24. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyet értek Veled. Utálom hogy nálunk az ilyenekből (megvető nézés) lesznek "sztárok"
2010. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

én csináltam fészbúkon neki csoportot: akik szerint nem vicces a bikicsunáj névvel. :D


20/f

2010. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül!

Meg mondtam múltkor osztálytársaimnak,hogy hagyjanak békén evvel a (csúnya szóval) f@s.zsággal,mert nagyon unom,és most avval köcsögösködnek,hogy nem tudom "megérteni a poént".

2010. máj. 24. 18:42
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk az akasztott ki legjobban,hogy ott van a megasztárban néhány tényleg tehetséges ember,őket meg nagyjából lesz@rják.Ennek az idiótának meg már saját holmijai vannak a piacon,és még ő gazadagodik valamilyen szinttel,mert a tévében 15 másodpercig leéggette magát...
2010. máj. 24. 18:45
 5/20 A kérdező kommentje:
*szinten
2010. máj. 24. 18:46
 6/20 anonim válasza:
100%

2 napig nálam sláger volt.

Aztán átment unalomba.

2010. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én vagyok ilyen kultúrbunkó, de én még nem hallottam ezt a bikicsunájt. Valaki felvilágosítana?
2010. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ő nem gazdagodik semmivel. Nem tudja felmérni a saját "értékét", ezért a műsorok, ahova meghívták, nyilvánvalóan nem az általa nyert nézettségnek megfelelő díjazásban részesítették...

A bögrékkel meg kulcstartókkal ő egy cseppet sem gazdagodik. Különben sem menne sokra vele, neki megvan a saját élete Bivalybasznádon, ő onnan már nem tud kitörni.

2010. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A megasztár 5 válogatásán volt egy pali,úgy hívták,hogy Szarka Laci.Ez énekelte a Bikicsunáj-t,ami mára járvány lett.(sajna) Rakok be videót:

http://www.youtube.com/watch?v=gX-Jjl_8dvA

Amúgy az eredeti,amit átköltött,annak az a címe,hogy Big In Japan.Ha beírod youtube-n,kiadja.

2010. máj. 24. 19:01
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

"én csináltam fészbúkon neki csoportot: akik szerint nem vicces a bikicsunáj névvel. :D"

Én meg le sem sz*rom, mert az utálat is érzés. semmilyen csoportba nem akarok tartozni, ami ezzel kapcsolatos.

2010. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!