Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért rosszabbak az idős...

Miért rosszabbak az idős nénik mint a bácsik? A bácsik mindig olyan kedvesek, de nénikből van pár cifra egyed.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak téged kerültek el eddig a cifra idős bácsik :) Én ismerek párat, aki szidja még a bokrot is éjjel-nappal, semmi nem jó neki, utálja a fiatalokat, úgyhogy belőlük is akad néhány :) Szerintem ez azért lehet, mert érzik, hogy már nincs sok hátra és most sajnálják, mennyi mindent szalasztottak el az életben, vagy csináltak rosszul.
2010. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az én lakóhelyemnél az idős nénik sokkal kedvesebbek, a bácsikkal nem érdemes szóba elegyedni mert lemegy a nap mire befejezi a mondandóját.
2010. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van kivétel, persze, de a nénik sokkal zsörtölődősebbek.

Legalábbis Pesten :D

2010. máj. 24. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is:D Mondjuk van kivétel mindkettőből de én is így vettem észre.
2010. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szegeden ugyan ez van. Az öreg bácsikák nyugodtan elvannak a trolin, a nénik meg versenyt futnak egymás ellen ha meglátnak egy szabad ülőhelyet. Szánalmas vén trottyok...
2010. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert ilyen az idős női és a férfi természet között a különbség.


A férfiak, ha megöregszenek, akkor általában már szeretnének nyugodtan élni, pihenni. Ilyen a nagyapám is, aki szinte már csak horgászna, elmélkedne az élet dolgairól, TV-t nézne, pihenne, és vinne minket a testvéremmel mindenfele, pl. várromokat nézni, ilyenek...


Nagyanyám meg még hiperaktív, folyton dolgozna, kapálna, szaladna, buszozna, búcsúkba járkálna, mindig menne valahová.


Ilyen a természetük.

2010. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!