Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az esélyes, hogy...

Szerintetek az esélyes, hogy ki hal az európai kultúra bizonyos évtizetek/évszázadokon belül?

Figyelt kérdés
Ugye egyre többen vándorolnak be és a nyugat európai országok nagyon liberálisak ilyen téren. Keverednek főleg a fehér lányok az afrikai srácokkal például. Nekem ezzel nincs bajom, csak azt nem szeretném, hogy tényleg tömegesen történjen ez és kihaljon a kultúra. Nem vagyok rasszista az én barátnőm is vietnámi, azonban ha statisztikai szemmel nézzük egy száz évmúlva simán eltűnhet az európai kultúra. De ezzel együtt a bevándorlók kultúrája is.
2017. aug. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te helyesírásodat tekintjük mércének, akkor tényleg hamarosan kihal...
2017. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nna, hogy az én válaszomat ugyan miért kellett törölni?


Ide írtam asszem fátyolos szemű filantróp liberálisokat? Azért?

2017. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihalni nem fog, csak egy elité lesz.


Lesz egy igénytelen csoport, akik kevertek lesznek, és lesznek, akik gondolkodtak párválasztáskor. Pont úgy, mint Amerikában.

2017. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!