Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarország melyik nagyvárosá...

Magyarország melyik nagyvárosában a legérdemesebb élni (ha Budapestet nem számítjuk)?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az és miért?
2010. máj. 19. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Debrecen (modern, sok tekintetben), Pécs (gyönyörű).
2010. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

senki sem lakna szívesen abban a nagyvárosban, amiben most van, mindenki Budapesten lakna inkább, ott van a legtöbb szabadidős program, és ott a legnagyobb a választék a boltokban, valamint ehhez a fizetések is magasak.


egyik "nagyváros" sem teljesíti ezeket a kritériumokat, hogy érdemes legyen ott huzamosabb ideig lakni annak, aki Pestet is választhatná.

2010. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 23:42:

Ne beszélj más nevében, én például semmi pénzért nem laknék Budapesten, ahol szinte minden hétvégi programom 1 óra kifelé araszolással kezdődne, mert én meg pont Budapesten nem tudom elképzelni az érdeklődési körömnek megfelelő programot. Szerintem amúgy akik Budapestre költöznek, 90%-ban a jobb munkalehetőségek miatt teszik, ha annyira élhető hely lenne akkor nem költöznének egy csomóan ki az agglomerációba.


A vidéki "nagyvárosok"(értsd: 100 ezer fölöttiek) közül szerintem Pécs a legjobb hely(nem ott lakok, nem azért mondom), Debrecen nekem annyira nem szimpatikus(illetve általában a síkságon fekvő városok nem azok).

2010. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A boltok választéka pedig csak a sznoboknak nem megfelelő egy 100 ezres városban nem lehet olyat mondani amit ne lehetne megkapni, ha mégis van ilyen azok meg nem legalább havonta szükséges dolgok, szóval megrendelés és kész.
2010. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:42


Szerintem se beszélj más nevében. Én sem laknék Pesten még ha ingyen volna sem.


Sopron, Győr, Székesfehérvár, esetleg Siófok. Ezekben a városokban szívesen élnék.

2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én most Miskolcon lakom, de el szeretnék költözni valami jobb helyre, mert ez itt mordor földje. :D

De Budapestre nem szeretnék, nem tetszik.

Nekem is bejön Székesfehérvár meg Sopron.

Várom még az ötleteket!

2010. máj. 20. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:

23:42: Attól függ, ki mit ért szabadidős program alatt.

Pesten sokáig kellene mennünk, mire alkalmas helyet találok a cross/quadozáshoz.

2010. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Debrecen!
2010. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!