Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gyakorikerdesek.hu egy...

A gyakorikerdesek.hu egy reprezentatív "minta" szerintetek az egész országhoz képest? (lent érthetőbben. )

Figyelt kérdés

Szóval ezt úgy értem, hogyha felteszem kérdésnek, hogy mittudomén "utálom a kutyákat, szerinted hülye vagyok?" (mondjuk nem pont az állatos topicba, hanem egy másikba:) mondjuk önismereti kérdések közé), és 70% szerint szívtelen dög vagyok,és agyon kéne engem lőni, 20% szerint csak jobban meg kellene ismernem a kutyákat, maradék 10% meg szintén utálja a kutyákat, akkor ez nagy valószínűséggel reprezentálja az egész ország véleményét?


(nem tettem fel egyébként ilyen kérdést, meg a kutyákat se utálom, csak ez jutott eszembe)


2010. máj. 17. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

02:58

04:03

[link]

2010. máj. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Erre a GYK "crew" tudna választ adni.

Ugye van X regisztrált ember. Abból Y% csak felregelt mert érdekelte valami, de aztán soha többé nem lépett be. Z% olykor belép, de csak ha valami kínja van, nem kommentelget.

És van a Q csoport, akik a legkisebb kört alkotják. Szerintem nem több, mint 2-300 aktív kommentelő van, akik naponta vissza is járnak. Ebből megint csak egy bizonyos % frusztrált, retardált, rosszindulatú ember, és a maradék az a csoport, akik segíteni akarnak.

Hasonló szórás lehet egyéb közösségi oldalakon, ahol van nevesítés, pl Hotdog. Ha ott megnézzük a regisztrált felhasználók számát, abból kivonjuk az 1 hétnél régebben be nem lépett embereket, és kivonjuk belőle azokat, akik nem aktív kommentelők, akkor ki fog jönni valami hasonló, nem túl nagy szám.

Tehát nem kell megijedni, csak azért tűnik annyira rossznak itt a helyzet, mert a butaság mindig nagyobb hanggal terjed.

2010. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért nem repezentativ, mert ha kapsz pl. 50 választ, akkor abból lehet h 35-t csak egy ember válaszolt..
2010. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)
2010. máj. 18. 10:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem nem, mert akkor még hülyébbek vagyunk (mi, magyarok), mint eddig gondoltam...
2010. máj. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!