Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már megint mi ez a sok úszóbot...

Már megint mi ez a sok úszóbotrány? Pontosabban miért van egyáltalán botrány a semmiből?

Figyelt kérdés

[link]


Meg napok óta a net és híradók is ezzel vannak tele, de miért? Hol élek ezek?

1, egyik se kiskorú

2, azaz azt csinálnak amit akarnak

3, ezek öltözői körökben mindennapos dolgok

4, most hogy pár srác baromkodott és ez ki is derült, hát oké, ez nem szép, de nem is olyan botrány hogy napokig ez folyjon a csapból is ... sztem belefér a tizenéves hülyeségbe na


Sztetek tényleg ki kell ezen akadni?

Vagy csak most azért mert ez az eset éppen kikerült a nép elé aztán van min csámcsogni?


(és megjegyzem, nem csak én vagyok így ezzel, hogy igen képmutatónak tartjuk ezt a felháborodást)


2017. máj. 16. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a lány 16, a fiú 17 éves, aki a kamerát csempészte a kabinba 19. Igazából ebből van a botrány, hogy fiatalok és hát mindennapos, de nem túl etikus dolog ott ezt tenni. Lekamerázni meg végképp nem. Bár szerintem is egy picit fel van fújva. Ennyi idősen valljuk be, már nem olyan meglepő dolog a szex, főleg, hogy a beleegyezési korhatár fölött van.
2017. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem túl etikus ott? hát erre mit is mondjak .. most ez az egy eset kiderült, aztán az öltözőkben sztem naponta simán tucatszámra szexelnek. na most egy ilyen versenyen ahol meg rengeteg fiatal van együtt, jézus, szorozd meg a tucatot párral :)

ez most vmiért sajtóhír lett a kamerázás miatt azt ennyi, de egyébként abszolút rutinszerű a jelenség.

2017. máj. 17. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!