Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ciki/bunkóság, ha az...

Miért ciki/bunkóság, ha az ember nem akar elmenni az osztálytalálkozójára, amikor sz@r volt a közösség?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és az általános iskolai találkozókra sem mentem el, és a gimnáziumira se fogok, úgy vagyok vele, hogy azzal az 1-2 emberrel tartom a kapcsolatot, akik fontosak, a többiekre meg nem vagyok kíváncsi. Ennyi idő alatt teljesen ki is kopnak a régi évek az emberekkel együtt. És ezt nagyon nem szeretem, ha egy amúgy utálkozó osztályközösség pár év múlva már könnyezve emlékszik vissza a vacak évekre, mintha úgy szerette volna mindenki a másikat. Képmutatás. Amiben nem akarok részt venni. Miért nem érthető meg az álláspontom, miért bunkóság, lehurrognivaló és miért szent dolog ez az osztálytalálkozósdi? Ti hogy vagytok ezzel?
2010. máj. 15. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy pár évig össze voltatok zárva, még nem kell szeretnetek egymást.
2010. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Én se mentem el az általános iskolai osztálytalálkozóra, mert járt oda 3-4 olyan vadbarom akiket látni se birtam és nem szerettem volna jópofizni, mi sem történtnek nyilánitani a régi dolgokat!Akik fontosak tartom a kapcsolatot de akik irritálnak nem fogom megpuszilni!

A középiskolából 1 éve ballagtam el, de oda se tartom nagy értelmét elmenni később, mert nem volt jó közösség, 3-4es csoportok voltak az emberek, mindenki utált mindenkit és kibeszélte a másikat! Illetve a minden napi beszólogatások se maradhattek el!

Szerintem ne érezd bunkóságnak ha nem éreznéd jol magad és nem vagy kiváncsi rájuk ne menj el!

Egy olyan osztálytalálkázó az igazi ahol jó közösség volt és nem az utálkozások és a kétszinüsködés ment! A másik csak képmutatás, ahogy mondtad!


Ne foglalkozz velük mit gondolnak rólad, már nem tartozol közéjük!

2010. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én utáltam a középiskolai közeget,mint mindneki ott indenkit,és a megszervetett oszt.találkozora csak alig a fele ment el,nem is meglepő.Szartak rá,mert senki sem kiváncsi annyira a másikra,aki tönkretette az életét. Az a pár buzgómocsing aki meg elment,azok meg hogy kibeszélik ezt,az nem számít. Olyan emberek véleménye,ekik számomra nem fontosak az szintén jelentéktelen. Amugy meg nem bunkóság az ilyesmi.
2010. szept. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!