Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az aktuális közbiztonsá...

Milyen az aktuális közbiztonság Miskolcon?

Figyelt kérdés
Leginkább a Bulgárföld és a selyemréti környék érdekelne, de úgy alapvetően kíváncsi vagyok a város többi részére is. Azzal tisztában vagyok, hogy a média kissé eltúlozottan mutatta be a korábbi évek cigányhelyzetét és megbélyegezték a várost, azonban most, hogy kitakarították a számozott utcákat is pl, mi a helyzet a környéken ilyen téren? Hová nem érdemes költözni még most 2017-ben sem? Lehetőleg miskolciak válaszát várom! Köszönöm előre is!

2017. ápr. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ott túlzás... Rokonaim az Avason laknak, még mindig nem az igazi, de való igaz, hogy javult a helyzet.
2017. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Az Avast épp az, hogy még lazán is mutatták be.
2017. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az avasra biztosan nem költöznék még most sem. A túlzást úgy értettem, hogy azért nem kötnek minden sarkon bele a magyarokba. Mert mondtak ilyet is nekem, de szerintem ezek Miskolc ellenes emberkék lehettek, akik nem is jártak ott. Amikor ott töltöttem pár napot, egészen megtetszett a város. Közel sem láttam tömegével cigányokat. Mert én az előzetes vélemények alapján erre számítottam.
2017. ápr. 3. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy vegyesen vannak ezek a területek.

Pl. anyum háza egy nyugodt, szép kertvárosi részben van, de 10 percre onnan ott az Újgyőri főtér, ami néha szörnyű és "kihat" anyum környékére is.

Selyemrét is csendesnek tűnik, de simán ott állnak a cig prostituáltak és futtatóik a nyugdíjasok által látogatott kisbolt előtt, stb.

Ami aránylag jó terület, az Berekalja, a vár mögötti kertvárosi rész, Eper utca, Endrődi Sándor utca, egyik barátom ott lakik. Mi anno néztünk Felső-Hámorban és Lillafüreden is házat, annyi ott a baj, hogy télen megül a füst és sok a turista.

2017. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Nincs ezzel a várossal semmi baj.

/pl. a Szent István utca teljesen "európai"/ ;)

2017. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy vélem ez irónia volt :D
2017. ápr. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!