Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen társasjátékokat tudtok...

Milyen társasjátékokat tudtok mondani, amik az ivászaton alapulnak? Továbbiakhoz katt ide.

Figyelt kérdés

Tehát arra, olyanra gondolok, mint pl. sakkozás közben ha kiütöm az ellenfél figuráját, akkor iszik egy felest. Tehát a lényeg, hogy adott egy jó társaság, adott legyen a jó hangulat ezzel a társassal, és aztán még jobb legyen a kettő közti hörpingetéssel. Csak nekem tipp kéne, hogy miket lehet így játszani. Kártyás, kockás, ektivitis, lehet bármi.


Köszi mindenkinek.


2010. máj. 4. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van direkt itatós társasjáték, az Alkoholi és a Részegedj Okosan (google-ban csomó képet találni a táblára, de mi magunk szoktuk az italkészlet függvényében megrajzolni).

Malmot is lehet játszani, bábuk a felesek.

Meg ez is jó: [link]

2010. máj. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az Így jártam anyátokkal c. sorozatban volt:

nézitek a tv-t és ahányszor "őő"-zik valaki a tv-ben isztok egyet...szerintem bármilyen más szóval is lehet

2010. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiket ismerek:


Alkoholy, Részegedj le okosan, ezek sima dobós, bábus társasjátékok, olyan feliratokkal, hogy most igyál egyet, mindenki igyon kettőt, te kimaradsz az ivásból, stb. Ilyet magad is rajzolhatsz.


Alkesz sakk amit te is mondtál, lehet kapni hozzá speciális üveges figurákat amibe bele lehet önteni a piát.


Kártyát bármilyet lehet így játszani, láttam már olyat hogy kanasztáztak, és a pontszám alapján ment az ivás.


Aztán vannak mozgáshoz kötött játékok is, például kiegyenlítő foci vagy kosár. A lényeg hogy a pontot szerző csapat iszik. Nem közvetlenül jön ide, nálunk szokott lenni az egyetemen sörcooper, futás 12 percig, de 400 méterenként meg kell állni 2 deci sörre.

2010. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen, ez az utolsó, ez a fuss részegen ez elég meredeken hangzik... :D
2010. máj. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!