Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek színésznő?

Hogyan lehetek színésznő?

Figyelt kérdés

Először itt Mo-n szeretnèk befutni egy kisebb karriert,majd aztan szerencsèt próbálnèk Amerikában is.

Úgy èrzem,hogy van hozzá tegetsègem.

Olvasgattam pár kèrdèst ès szóba jött az èneklès is. Sokan mondták már,h jó hangom van. Nem a legjobb mert a magas hangokat nem birom annyira szepen kienekelni...de egy kis tanulassal szerintem menne.

Szval tudnátok segíteni?

Előre is köszi ès normális válaszokat szeretnèk.

14/L



#Amerika #Magyarország #színèszkedès #színèsznő #ènekesnő
2016. dec. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Van szineszi suli, nem mind jo de vannak jok. Elmesz oda, tanulsz, ha lehet ilyet mondani (mert ehhez erzek kell). Plusz jarsz enektanarhoz, hogy a hangkepzesed is megfelelo legyen. Keresel lehetosegeket kulfoldre, es mellette a nyelve(ke)t, is nyomod. Ja es nem utolso sorban figyelsz arra, hogy ne vagjanak at ( ezalatt a hitegetoket ertem akik osszehordanak mindent, csak pont, hogy nem azt teszik). Csak egy tanacs: ha be akarsz futni akkor vagy ne a magyar filmiparhoz menj vagy ha mo on akarod kezdeni akkor a reklamoknal kezd. (Lehetoleg ott is jo szerepben, pl az alomno akit csak ugy lehet megszerezni ha megveszi a ferfi a dezodort vagy a sampont. Most ezt ugy ertem, hogy ne a rossz szerepet vallald el, meg ha az aranak a duplajat is ajanljak mert akkor leragadsz) de ez meg odebb van. Meg fiatal vagy es rengeteg lehetoseg kozul valaszthatsz, ugyhogy soksikert. :)
2016. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Áhh :)

Nagyon szèpen köszönöm.

Sokat segítettèl. :)

2016. dec. 4. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
a nyelv az egyik legfontosabb ha az USAban akarsz labdaba rugni
2016. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

Rajta vagyok :)

2016. dec. 6. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!