Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Édesanyám a munkájában elért...

Édesanyám a munkájában elért egy magasabb rangot amit nagy ünnepséggel zárunk. Elhívjam? 14/L

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy lesz egy órás beszédmondás köszönetmondás meg ilyesmi. Szeretném elhívni a legjobb barátomat. Egy kicsit kínos a szitu, ugyanis én ebbe a fiúba szerelmes voltam kb 1-2 éve. Azóta sok helyen voltunk de csak barátokkal. Ellenszemben ez egy kultúrált ünnepség lenne. Szerintetek elhívjam ? [már nem vagyok szerelmes belé régen]
2016. szept. 21. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt anyukádtól illene megkérdezni, utána meg a fiútól, hogy egyáltalán lenne-e kedve elmenni. Mindenképpen akkor lenne értelme, ha anyukáddal ismerik egymást...
2016. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak barátot nem szokás elhívni, ez elég félreérthető helyzetet szülhet.
2016. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló. Igen ismerik egymást már régóta. A szüleink is jóba vannak egymással, és anya azt mondta hogy bármelyik legjobb barátomat hívhatom

2. Válaszoló . Legjobb barátom és amikor elhívom azt is megmondanám neki hogy barátilag hívom el és nem párként. Szerintetek érdemes lenne elhívnom?

2016. szept. 21. 19:10
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Mi az az ellenszemben?

Egy kulturált ünnepségre miért nem lehet az említett fiatalembert meghívni? Nem tud viselkedni? Miért fontos neked, hogy ottlegyen?

2016. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszerint minden külső körülmény megnyugtatóan kezelve. Szüleid ismerik és elfogadják, a srác ismeri a környezetedet, mindenkinél rendben minden, kivéve téged.

Pedig ebben külső tanács nem jó. Neked kell döntened. Ha fontos, a jelent valamit (nem a te érzelmeidben), ha nem érthető félre, akkor mit habozol? Ha pedig ezeket nem tudod, mérd fel, és dönts aszerint. Mondjam, hogy a felnőtté válás egy próbaköve? Magunk döntünk felelősséggel és viseljük következményeit. Mások döntését fogadni el, gyerekes dolog. Belefér, de jobb, ha mielőbb kezded az önállóságot.

2016. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!