Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan trükkök...

Bella@2016 kérdése:

Tudnátok mondani olyan trükköket, ötleteket amivel "menőbb" lehetek a suliban de mégse változzak meg?

Figyelt kérdés

Mert most megyek gimibe és szeretném hogy kicsivel többen felfigyeljenek rám, úgy értve hogy még a nagyok is társalogjanak Velem, vagyis inkább hogy beszéljenek Velem és sok barátot szerezzek. De nem szeretnék megváltozni teljesen, de azért mégis változzon bennem valami, de mégis látszódjon bennem az aki vagyok, vagyis olyan kettős legyek.

Hogy esetleg vannak-e valami ötletek és bármi jó


2016. aug. 1. 14:56
 1/7 anonim válasza:

Én is most megyek gimibe bár mivel a legjobb baratnom is velem jon ezert talan nekem konnyebb dolgom van.

Ha sok baratot szeretnel szerezni akkor semmikepp se legyel batortalan. Biztos lesznek barataid, de ha az elso par hetben nem nyitnak masok feled akkor neked kell cselekedni. Probalj vicces dolgokrol beszelni hogy megtord a jeget. Ha a felsobb evesekkel is szeretnel baratkozni a z mar egy nehezebb dolog lesz ugyanis ott mar az alatt az 1 vagy 2 ev alatt osszekovacsolodott mar a csapat. De veluk is am lehet jo baratsagot kotni, csak kicsit nehezebb. Minden esetre en azt tudom ajanlani hogy azzal aki szimoi probalj meg beszelgetni es szerezz minnel tobb baratot. Remelem tudtam segiteni bar meg en sem tudom mi lesz velem a gimiben azert neked is szurkolok a "nepszerubbé valas" terén. :)

2016. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Pont azt mondtad amire kiváncsi voltam!! :D

De mintha kiköpött másom lennél ennél a kategóriánál :D :D, Hála nekem is jön az egyik barátnőm csak azt nem írtam le, Akkor megpróbálom amit javasoltál és meglátom

DE már szerintem be fog válni

Még egyszer köszönöm, az a jó hogy pont Te válaszoltál mert Te is ugyan abban a helyzetben vagy.

Azért nagyon köszönöm :D :D :) :) :D

2016. aug. 1. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kettős akasz lenni, ahogy fogalmazod? Mint egy kettős ügynök? Akkor a válaszom: igen, alacsonyodj le és add fel az egyéniségedet.


Vagy nem ezt szeretnéd? Akkor add önmagad és ne törödj avval, h ki mit gondol rólad.


Persze az arany középút a megoldás: csak annyira játszd meg magad, h ne tapossanak el, tudj legalább a túlélésért küzdeni. De jobban nem kell, csak ha lejáratni akarod saját magadat, önmagad előtt. Ahogy a többség is teszi.

2016. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom Neked is Te is sokat tudtal segiteni nqgyon szepen koszonom
2016. aug. 14. 23:13
 5/7 anonim válasza:
Én tavaly mentem, és jöt pár barátom. Add magad! Legyen az a mottód, hogy aki ismer az így szeressen aki nem az meg le van szarva mit gondol. Legyél kedves és ne beszélj sok hülyeségről, mert a hülyeségnek is meg van a maga ideje de nem mindig. H a van kórus menj! Én ott egy csomó barátot szereztem felsőbb évfolyamból is.
2016. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legyél mosolygós, kedves, próbálj közvetlen lenni. A bátorság is fontos, merj beszélni, legyél vállalkozó szellemű. 9.-ben mindenki új, mindenki fél, könnyebben kerülsz középpontba (ha ez a cél) ha elvállalsz dolgokat, pl. amit az osztályfőnök kér. (inkább közösségi célokra, szervezőmunkákra gondolok) De minden közösségépítő dolog hasznos, igyekezz belekerülni ezekbe. (pl. facebook csoport létrehozása, buli vagy spontán összejövetelek szervezése, kezdeményezése)Sokat segíthet ha valamilyen külön foglalkozásra is eljársz, hamar kitapasztalhatod hogy mi a "menő" (foci, kosár, vagy a kórus). Vidd a barátnődet, és beszélj rá másokat is az osztályodból, (népszerű lányokat is, meg a többieket is, legyél kedves, közvetlen, mozgasd te a lánytársaságot) hogy menjenek, próbáljátok ki együtt ezt is, azt is, aztán eldöntitek mire jártok... ne félj az új dolgoktól, és igyekezz a tanulással is. Nem kell kitűnőnek lenned, de próbálj nem bukdácsolni, mert az a közösségi életet az is könnyen visszaveti. (pl.megalázó feleletek, tanárok beszólásai - és hamar veszítesz a népszerűségedből) Koncentrálj azokra a tárgyakra, amiben jó vagy, és ne szégyelld hogyha valami jól megy, nyugodtan mondhatsz okosakat magyar órán, nem fognak kinézni csak ezért. A felsőbbévesekkel is könnyebben tudsz ismerkedni a szakkörökön, de először a saját osztályodban tegyél szert barátokra. Legyél humoros, de ne erőltesd túl. És készülj fel, hogy ha középpontba kerülsz, több kritika fog érni, ezekkel ne foglalkozz! Ezeket a tanácsokat ha megfogadod, nem jelenti azt hogy nem vagy önmagad! Ezen ne is aggódj, rengeteg olyan ember van akire ezek jellemzők, mégis mind különbözőek. Ezek mellett te is ugyanaz maradsz, aki voltál, szélesebb baráti- vagy ismeretségi körrel.
2016. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tyűű... Megleptetek mindannyian

Koszonom Nektek a valaszokat es megprobalok ezekhet a tippekhez "ragazkodni"!

😘😘😍😍😘😘

2016. aug. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!