Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felétek milyenek az emberek?

Felétek milyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Gondolom ez alatt: nyitottabbak, zárkózottabbak, kedvesek vagy otrombák, esetleg segítőkészek vagy egyáltalán nem érdekli őket a másik. Nagy általánosságban. Mert lehet hallani erre felé - Kecskemét környéke - sztereotípiákat az ország bizonyos tájairól, általában negatívakat. Bács megyéről azt hallottam, hogy mi elég közvetlenek, nyitottak vagyunk, de a sofőrjeinknek, és gyakran nekünk is szájkosarat kellene viselnünk a nyelvjárásunk miatt. Én ezt nem tudom megítélni, ez a természetes nekem és még nem voltam olyan sok helyen, hogy el tudjak vonatkoztatni. Nektek mi a véleményetek? Hol milyenek az emberek? - gondolom úgy, nagy átlagban. Az általánosításon ne sértődjön meg senki, mert akinek nem inge, ne is vegye magára!

2016. júl. 8. 13:12
 1/5 anonim válasza:
21%
Itt kulturáltak, az emberek tényleg ismerik az igazi értékeket. Mint például a színház, múzeum, olvasás, versek és étterem. Vidéken az emberek bunkók, tapintatlanok és sokat káromkodnak. Ha azt mondanám bármelyiknek, hogy Bánk-bán, lehet azt sem tudná merre hány méter. Úgy hallottam, arra hatalmas az analfabetizmus aránya, majdnem 60%. Az is igaz, hogy ők azért dolgoznak, hogy mi ehessünk. Az ő munkájukhoz nem kell nagy agykapacitás. Sajnos az ország nagy része nem nevezhető nemzetnek, inkább csürhének. Szerencsére mi haladunk a korral és megtartjuk őseink kulturális örökségeit, és értékeljük a művészeteket.
2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

1-es melyik bolygóról írsz?/ nagy IQ-dal azt nem írtad.

Milyen inget ne vegyen magára senki? Nem lehet erre a kérdésre érdemben válaszolni. Nagyon vegyesek az emberek.í egyénileg kell megfigyelni, morálisan milyen szinten van valaki.

2016. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
"Úgy hallottam, arra hatalmas az analfabetizmus aránya, majdnem 60%" - ez Afrika egyes részein van.
2016. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, te egy végtelenül szánalmas, primitív ember vagy, aki nem tekinti embertársait egyenlőnek, hanem felsőbbrendűnek tartja magát.


A te sajátos, szánalomra sem méltó gondolkodásmódod tesz téged jóval intelligencián alulibbá azoknál az embereknél, akiket tulajdonképpen leírtál.


Mintha egy másik generációból vagy másik korból szóltál volna, de még maga az általánosítás is, hogy a vidéken élő emberek azért dolgoznak, hogy ti ehessetek... én vidéki vagyok, és ha tudnám, hogy te merre laksz, küldenék fel neked egy szelet kenyeret, amit én sütöttem, és tettem bele ciánt...


...ásd el magad, te primitív, szellemileg éretlen, gyomorforgatóan buta, szánalomra sem méltó féreg. A hozzád hasonló, embernek nem nevezhető állatok miatt tart ott az Ország, ahol...

2016. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tambi3 válasza:
Nincsenek jó meg rossz emberek! Ha a feketétől a fehér osztályoznánk magunk jellemét (nem "őket"!), műveltségét, inteligenciáját, stb., stb. akkor bármely tájon kijönne az a bizonyos középszürke szín. Minél nagyobb az embercsoport, annál inkább.
2021. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!