Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó a Trónok harca könyvben?

Jó a Trónok harca könyvben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a sorozatot, vagy a könyvet kezdjem-e el.
2016. jún. 21. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
A konyv annyibol jobb hogy sok dolog a helyere kerul es ertelmet nyer. Tele van viszont a konyv 100/200/300 oldalas semmikkel, amiket nagyon unalmas olvasni. En nem olvasnam el ujra a konyvet, plane ugy hogy egyelore nincs is vege, es lehet hogy soha nem is lesz.
2016. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. jún. 21. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezd a könyvekkel szerintem

.Valóban nagyon sok a történelem mesélés, lassan halad a 4-5 könyvben a sztori,de nagyon addiktív is.

Ha rákapsz, még alvás helyett is azt fogod olvasni :D

A sorozat is jó,de a könyvek az igaziak. ;)

2016. jún. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbak a könyvek.Én azokat ajánlom :)
2016. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyiket akarod akkor mindenképpen a könyvet válaszd mert a sorozat gagyi hozzá képest.De ha a könyvre és a sorozatra is kíváncsi vagy akkor a sorozattal kezd mert fordított esetben a könyv után csalódás lesz a sorozat.De amúgy ajánlom a sorozatot is mert remek színészek szerepelnek benne és azért az is meglátszik hogy nagy költségvetésű sorozatról beszélünk.
2016. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!