Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet belőle rendőrségi ügy?

Lehet belőle rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés

Még 1 hónapja, osztálytársamra rárugtam a zsámolyt, visszarugta, majd elkezdett anyázni, visszaszóltam, nekemjött és hagytam magamat, (csak védekeztem, és nem félreérteni) mert még iskola volt, és nem akartam igazgatóit kapni, vagy ilyesmi.

És most azon gondolkodom, hogy vasárnap visszakapja, amiért múltkor "megvert". Szerintetek lehet belőle rendőrésgi ügy? Mert nincs kedvem ilyesmibe keveredni. (Még annyi, hogy a gyerek nagyon nyalizós, árulkodós)



2016. jún. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovi :D
2016. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Utána pedig bírósági ügy, majd pedig akár elítélés is. Kell ez neked?
2016. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Komolyan beszélsz, vagy csak flegmaságból?
2016. jún. 17. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Halál komolyan beszélek.

Tudod te, hogy hány ügy van országos szinten testi sértés, garázdaság miatt, akár fiatalkorúak ellen, csak mert nagyfiúknak, vagy éppen nagylányoknak érzik magukat és nem tudnak nyugodtan, higgadt fejjel gondolkozni?

Én ezt nagyon komolyan mondtam. Feljelent testi sértésért, megindul az eljárás, először gyanúsított leszel, majd pedig vádlott és ha bebizonyosodik a bűnösséged, akkor büntetést szabnak ki veled szemben.

2016. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól írja a 81%-os.


Engem az lep meg, hogy ezt te nem akarod elhinni. Azt hiszed, hogy az élet csak egy vicc, és mindenki azt csinál, amit akar?


Az addig oké, hogy aranykalitkában nevelnek, és fogalmad sincs az élet dolgairól, de még filmeket sem nézel?

2016. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a visszakapja, amikormúltkor megvert szerintem igencsak kicsinyes hozzáállás.

Másrészt igen,lehet rendőrségi ügy. Ha nem is sérül meg komolyan, de veszi a fáradságot, és elmegy látleletet vetetni, feljelenteni, stb.,akkor bizony komolyan megszívhatod. Büntetlen előéletű fiatalkorúként nem is a komoly büntetés az,ami fenyeget, hanem hogy mászkálhatsz emiatt a bíróságra...

Ha nem is jelent fel, iylen logika mellett a bosszújára is méltán számíthatsz, szóval az elégtételen kívül csak veszthetsz a dologgal.

2016. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2016. jún. 17. 19:34
 8/8 anonim válasza:
Minden verekedésből lehet rendőrségi ügy. Ha nem lesz sérülés, akkor is garázdaság.
2016. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!