Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy lehet belőle?...

Rendőrségi ügy lehet belőle? (több lent)

Figyelt kérdés

Kitettem egy képet amin az illető keresztneve szerepel csak!

Se kép, se vezetéknév! Fenyegetőzött, hogy feljelent!

Lehetséges ez? Szerintem nem csak azért!



2015. szept. 6. 23:22
 1/5 anonim válasza:
Keresztnévért szerintem se lehet, mert rengeteg ember van ugyanazzal a keresztnévvel.
2015. szept. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha barkirol kiteszel akarmilyen kepet a beleegyezese nelkul akkor igen, lehet belole bajod, foleg ha nehezmenyezi.


Semmi jogod masok kepeivel visszaelni ... oka is erthetetlen.

2015. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor kiírsz egy kérdést, elküldés előtt olvasd el, mert ellent mondasz önmagadnak.


„Kitettem egy képet”, majd a következő mondat: „Se kép…”.


Természetesen feljelenthet. Ha bármiféle kára keletkezett, akkor akár több milliós kártérítést is követelhet.


„Szerintem nem csak azért!” Ez a mondat azt jelenti, hogy a kérdésben fogalton kívül egyéb oka is lehet a perre. Mivel nem írtál másról, erre felelni sem tudunk.

Ha arra gondoltál, hogy csak a képért nem fog feljelenteni, az lehetséges, de jogalapja meg van hozzá.

2015. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég rosszul fogalmaztam, csak írtam nem figyeltem!

Szóval a beszélgetésünket amiben egy másik ember írt nekem fenyegető üzenetet lefotóztam, majd kitettem az idővonalamra úgy, hogy csak a keresztneve látszódik! A vezetékneve, profilképe ki van takarva!

2015. szept. 7. 12:49
 5/5 anonim válasza:
Meg úszod nyugi. De készülj föl azért, hátha betörnek a kommandósok.
2015. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!