Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, akivel...

Van egy osztálytársam, akivel minden fiú kedves, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Nem különösebben szép,nem is beszél sokat,de ő az,akit minden fiú előre enged az ajtónál...tisztelik, a védelmére kelnek,ha arról van szó és nagyon figyelmesek vele szemben...

Szerintem semmi különös nincs a csajban...mit látnak benne a fiúk????


2010. ápr. 12. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem kérdezel meg egy fiút erről ha ennyire érdekel..


Egyébként miért kell másokkal foglalkozni??

2010. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a lány valószínűleg kedves, és ezáltal ők is kedvesek vele
2010. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen ismerosom. Noi szemmel semmi kulonleges nem volt benne, kulonosebben kedvesnek sem volt mondhato, beszelni nem nagyon szeretett, de ha megszolalt, akkor sokat karomkodott, de sokat mosolygott. Sosem ertettuk, hogy miert bannak vele olyan kulonlegesen a fiuk, mi az a szep, amit latnak benne, mert tenyleg nem volt sem szep, sem intelligens, de szerintem a valasz az, hogy ami egy nonek tetszik, az lehet, hogy egy ferfinek nem es forditva. Egy ferfi mashogy nez egy nore, mint egy no egy masik nore. Lehet, hogy a mosolya, tekintete, alakja vagy intelligenciaja vonzza a fiukat.
2010. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is kedves vagyok
2010. ápr. 12. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tudják,hogy az osztálytársnőd egy visszahúzódóbb,meg kis gyenge,ezért védelmezik.:) Szerintem simán jófejek.:)
2010. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem irigykedik másokra:P
2010. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én sem irigykedem
2010. ápr. 12. 19:42
 8/9 A kérdező kommentje:
írjatok :)
2010. ápr. 12. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
17:57 vok.ez kb.olyan dolog,hogy sok férfi nem tudja felfogni mit esznek a nők 50 kilós palikon....az ő fejükben az van,hogy a férfi izmos férfias nagyobb darab,és nem értik mitől jó fej,vagy vonzó az 50 kilós.biztos érted miről beszélek....elárulom a férfiak is sokszor igy viszonyulnak a nőkhőz.az is lehet,hogy az osztályotokban minden lány egész nap megállás nélkül beszél,és az összes fiu örül,hogy van vki aki normális:-)de amugy egyszerű a dolog,kérdezed meg a fiúkat biztos el tudják magyarázni,hogy miért vonzo nekik!
2010. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!