Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van úgy a felsőoktatásb...

BiTOPro97 kérdése:

Más is van úgy a felsőoktatásban, mint én, hogy illegális drogok használatának környezetét elkerüli? És ti, és tágabb értelemben vet környezetetek ezt hogy éli meg?

Figyelt kérdés
Jó lakásomban is, még dohányozni is, csak lichthófra nyíló ablakos vendék WC-ben, és erkélyen lehet. Azon kevesek egyike vagyok, akinek igazán jól jött a dohányzás tilalma a szórakozóhelyeken.
2016. jún. 1. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen. A környezet abszolút támogat. Bár már lassan 34 leszek, tíz évvel korábban sem írhattam volna mást.
2016. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem voltak olyan évfolyamtársaim, akik sosem vettek részt az egyetemi bulikon, de még a kolisokon sem. Egyébként meg akaraterő kell hozzá. Vagy az, ami velem, van, hogy utálom azt, ha valaki ötméteres környezetemben dohányzik. Utálom a szagát, undorítónak tartom. Drogok? Ha jól emlékszem, nálunk csak a füvezés ment, de azt nem csinálták olyan helyen, ahol lebukhattak, azért a szaga eléggé feltűnő, például sosem füveztek az egyetemi dohányzóban (akkor még lehetett épületen belül is dohányzó helyiség). Ivás az volt, de az legális.

Ha az én lakásomban valaki dohányozna, kedvesen megkérem, hogy menjen ki az udvarra, utcára. Nincs lakásom még, de én olyan környezetben nőttem fel, ahol nagyjából senki sem dohányzott, vagy ha igen, sosem a lakásban, nyitott ablakkal sem. A kollégium más, persze. Ott az ottlakók 80%-a bagós, durva nem? Egy átlagban 18-22 éves korosztály. (átlagban, mert vannak idősebbek, mindig vannak)

2016. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én verseny sportoltam, ma mértékkel iszok. De társasági ivó vagyok. Most meg józan sofőr, meg józan hogy más részegen vagy netalán fűtől beállva, ne csináljon hülyeséget. Holnap este vége sulinak, utána már csak önkéntesben megoldott meló van.
2016. jún. 3. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!