Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Furcsa, ha "eltitkolom" a...

Furcsa, ha "eltitkolom" a születésem napját?

Figyelt kérdés

Részletezem miért.

Nem tartom magam népszerű, és sokak által kedvelt embernek, én például senkit sem jelölök be facebookon, és csak azt jelölöm vissza akit tényleg ismerek, legalább 1 személyes találkozó erejéig.

Ebből adódóan maximum 350 ismerősöm van, és mindig is ekörül volt a számuk.

Amikor jönnek a szülinapok akkor mindenki ír a másiknak (én csak a közeli barátaimnak, és nekik is csak privátban)

Egyszer hallottam,hogy két osztálytársam arról beszélt,hogy nekem csak 30-an írtak, és aztán mondták,hogy nekik 160-an meg hasonló számokat hangoztattak, igaz van 2 ezer ismerősük amiből jó ha 500-at ismernek, de mindegy.

Viszont engem annyira felbosszantott ez a fajta f*** méregetés, hogy beállítottam, ne legyen kint a születésem napja

Viszont nekem csak anyukám tudja a szülinapomat, és ez igazából normális, én sem tudom másokét fejből.

Ezért a szülinapjaim úgy néznek ki,hogy a család felköszönt, kapok ezt-azt, és jó napot.

A barátaim mindig kérdezik mikor van, én mondom,hogy május mely napján, de természetesen senki sem jegyzi meg.Aztán nyáron kérdezik,hogy mikor lesz, én meg mondom,hogy már májusban volt.

Aztán kicsit látom,hogy rosszul érzik magukat, mintha az ő hibájuk lenne,hogy megfeledkeztek róla, de természetesen nem, én akartam így.

Amúgy sem szeretem a meglepetésbulikat, nem kell nekem ilyen.


Persze azért jól eső érzés, mikor olyanok is írnak akikre nem számítok, de nekem rosszabbul esik, ha olyan nem ír akire számítok, és mindent összevetve véleményem szerint jobb így ha elsiklunk felette.

(3 éve nem tartok igényt a szülinapi felhajtásra)


2016. ápr. 24. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sz_ard le.


Én is kinyomtam a születésnapomat, mert nem bírom, amikor tele van fosva a facebookom olyan emberek üzeneteivel, akikkel amúgy soha a büdös életbe nem beszélek.


Sokkal jobb olyanokkal megünnepelni, akik emlékeznek rá fejből, és velük szolidan összeülni.


Lehet rosszul esik, ha olyan nem ír akire számítasz, de ha tényleg érdekli a születésnapod, akkor fog rá fejből is emlékezni, felírja, vagy ilyesmi, ha meg nem...hát tedd túl magad rajta, hogy akkor nem :D Ennyi.

2016. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, az élet nagy problémái...
2016. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es


Köszönöm!


2-es


Mivel az oldalra ilyen egyszerű magadfajta emberek írnak, a komoly problémát felesleges kiírni, mert úgysem tudsz rá válaszolni, ha meg ilyet írok ki, akkor rögtön jön,hogy micsoda gond.

Mégis mit írhatnék ki?

Egyébként meg irigyellek a rengeteg szabadidőd miatt,hogy ilyen felesleges kérdésekre is tudsz válaszolni.

2016. ápr. 24. 10:42
 4/7 piriiiii ***** válasza:
Szerintem Te túl sokat gondolkoztál ezen. Nem az a lényeges, hogy mikor, milyen körülmények között születik az ember, és hogy ezt a csodálatos, fantasztikus napot hány ember ünnepli meg, hozza fel évenként, hanem hogy ebből mit hoz ki az illető, most mi van vele. Szard már le. Te se jegyzed meg másokét, miért várnád el, hogy bárki megjegyezze a tiédet?
2016. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam,hogy nekem az a problémám,hogy nem tudják.

Félreértetted, nekem pont az a jó,hogy nem írogatnak, hívogatnak, meg rendeznek meglepetésbulit.

Mint írtam, a lényeg,hogy elsiklunk felette, a család megünnepli, de ennyi.

Aztán írtam,hogy persze amíg kint volt, jól esett,hogy sok olyan is írt, akitől nem számítottam rá, de mégis jobb így,hogy senki sem ír, mert nem tudnak róla.

2016. ápr. 24. 11:13
 6/7 piriiiii ***** válasza:

Akkor mi a probléma?

Nem, nem furcsa. Rajtad kívül még rengetegen csinálják ezt.

2016. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs fenn, azoknak a felköszöntését értékelem, akik anélkül is tudják, mikor születtem.
2016. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!