Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Névnapi köszöntő?!...

Segítség! Névnapi köszöntő?! Mit mondhatnék? Nem konkrétan idézetekre meg versekre lenne szükségem, hanem valami változatosabbra. Kb.5-10 perces névnapi köszöntőt kellene összeállítanom a munkahelyemre!

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen hosszú névnapi köszöntőt még a Királynőknek sem tartanának! (Ha azokban az országokban, ahol királynő uralkodik, szokás lenne a névnap megünneplése.) Ki fogja azt kibírni türelemmel?

A névnapot rajtunk kívül alig ünneplik. Az nem olyan érdem, mint megszületni!

2010. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem segítettél semmit sem.
2010. ápr. 7. 21:18
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Lehet, hogy már vége, de ilyeneket vagy a google-ban vagy a könyvtárban szoktam keresni!

Ha eltelt sikered volt?

Szép napot: Anita

2010. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig én segítettem. Megírtam a véleményemet, hogy felesleges! Hacsak nem az állásod megtartása függ a 'kedves gesztustól'.
2010. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!