Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány órától illik hívni egy...

Hány órától illik hívni egy ismeretlent mobiltelefonon?

Figyelt kérdés
Hirdetést adott fel, sokan jelentkeznek rá, de én akarok az első lenni. Ilyenkor vasárnap mennyire korán szabad valakit hívni leghamarabb? 8 óra körül, ha telefonálok, már nem küldenek el a...?
2016. jan. 10. 06:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Számomra elképesztően fontos hívásról van szó.
2016. jan. 10. 06:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Vasárnap eleve nem illik valakit hivatalos ügyben felhívni.


De délelött 10-11-nél korábban semmi esetre sem, mert sokan szeretnek vasárnap reggel tovább pihenni.


Viszont arra felkészülhetsz, hogy ha ezt zavarónak érzi, akkor semmi esetre sem te leszel a "befutó"!

2016. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már felhívtam reggel 7-kor, mivel SMS-ben írta, hogy hívhatom. Valószínűleg én leszek a befutó, a kérdés már nem aktuális.:)
2016. jan. 10. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Mivel hírdetést adott fel és nem közölte a hívhatás idpontját, akár éjfélkor is felhívhatod.
2016. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!