Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen húsvéti dekorációs...

Milyen húsvéti dekorációs ötleteket szoktatok alkalmazni húsvétra?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok felétek mi a szokás a dekoráció terén, mert mifelénk nagyon konzervatívak ilyen téren, nincs díszítés egyáltalán, csak a húsvéti tojások.
2010. márc. 25. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Barkára szoktam akasztani színes műanyag tojásokat. Sokfélét lehet kapni. Az aztalra lehet tenni fonott kosárkába műfüvet és abba is lehet tenni tojást, plüss kiscsirkét. Vannak kimondottan húsvéti mécsestartóim. Az ajtóra szoktam akasztani húsvéti ajtódíszt. Virágossal lehet csináltatni tavaszi asztaldíszt színes virágokkal.
2010. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly, volt tojásfánk csoki tojásokból, most meg arra gondoltam, hogy müanyag nyuszi, tojás, csibe meg ilyeneket akasztok a tojásfára.
2010. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk az ajtóra tavaszi koszorút tenni, aztán kifejezetten húsvétra barkaágakat díszítünk. Pár éve kifestettem egy Kreatív Hobbys agyagtojást, beletettem színes vattát, meg néhány műanyag kiscsirkét (olyan százforintosban kaphatókat), ezt is kitesszük minden évben. A hímes tojásokat húsvéti mintás tálból kínáljuk.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Persze elmaradhatatlan a húsvéti terítő, és a hozzáillő szalvéta.

De festhetsz üvegmatricát is (mondjuk nyuszit, vagy bárányt), vagy ilyesmi.

2010. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vázákba virág,barka és ennyi.A gyerekeknek csokinyuszi,tojás.
2010. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kitakarítunk, telerakjuk az asztalt kajával, és várjuk a locsolókat.


Bár már ez is bajos, mert a tücskök rászoktak a potyázásra. Van képük bejönni a portára. Gebedjenek meg! Tönkre tették ezt az ünnepet is!!! >:-@

2010. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:17 Ezt fejtsd már ki légyszi, mert érdekelne, csak pár szóban. köszi
2010. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy faluban lakok, ahol a c***nyok rászoktak, hogy locsolkodás címen végigjárják a falut. Nem várják meg, hogy beengedjék őket a portára, hanem betörnek. Ugye a locsolkodókat mindenki étellel, itallal várja, gyerekeknek még egy kis pénz és csuki is csurran cseppen, de ezt már nem tudjuk megünnepelni miattuk. Mindenki magára zárja a kaput és csak az ismerősöket engedi be, vagy elutazik. Elég erőszakosak. A fiatal locsolkodni akaró gyerekeket kirabolják (komolyan!). Az én gyerekkoromban ilyen problémák még nem voltak, de azóta nagyon elszemtelenedtek.


Ha a dekorációt kívánod részletezni:

Ételek: Házilag töltött füstölt kolbász, házilag füstölt sonka, tojás, fasírt, rántott hús, sütemények, sonkatekercs miegymás.

Italok: Üdítők, házi bor, házi pálinka, sör.

2010. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy alkalommal matyó írásos mintával díszítettem mindkét tojásomat. A barátnőm betegre röhögte magát. De nem lehetett lemosni, kedden meg orvoshoz kellett menni. A doktornő is betegre röhögte magát az asszisztenciával együtt. Égtem, mint a rongy.
2010. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

07:42 :D


19:08 Köszönöm csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen új rablási lopási módszereik vannak. Nem csalódtam.

2010. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!