Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerkába könnyeb kujutni ha...

Amerkába könnyeb kujutni ha van német állampolgárságom?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én éretségi után szeretnék kiköltözni Los ANgelesbe. Magyarországon élek de Münchenben születtem szóval van német állampolgárságom. Van rá esély/könnyeb kijutni igy amerikába? Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem számít semmit.

Bár nem is értem, hogy honnan jött ez a hülye feltételezés. Ha a régi II. vh utáni dolgokból, (lehet anyu-apu) rosszul mesélte a dolgokat. El kell keserítselek. Azok a németek kaptak könnyen állapolgárságot, akik mérnökök, tudósok voltak. :)


Egy közembernél semmi előny nincs.

2015. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki Münchenben született, még nem kapja meg a német állampolgárságot.


Vagy nem tudod, hogy nem lehetséges emiatt megkapni, vagy nem igaz a kérdésed.

2015. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy a magyarral nehezebb.


Persze egy ottani diplomás hiányszakma nyelvtudással az nyerő, de ha mosogatólány vagy pizzásfiú akarsz lenni, akkor a német állampolgársággal sokkal több az esélyed.

2015. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem , koszonom a valaszokat.
2015. dec. 18. 23:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy 2. Válaszolónak: de megkapja a német állampoltarsagot.
2015. dec. 19. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:

A második vagyok, itt élek Németországban már igen régóta.

Itt az állampolgárságot csak az kapja meg születésekor, akinek legalßább az egyik szülöje német állampolgár - aki csak "véletlen" itt született, az nem.

2015. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem az anyukám német:D Apukám meg magyar. ezért élek itt (sajnos)
2015. dec. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!