Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem verset írni?

Valaki segít nekem verset írni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs érzésem ehhez, nem megy nekem a vers írás mikulásra! Egy Lányról kellene írni, aki nagyon aranyos, de mindenkinek meg mondja a magáét, nem rég érkezett az osztályba (szeptemberbe), Rozinak hívják ( de ezt neki kellene kitalálni), segítőkész kedves, elég lenne egy rövid versike! Nagyon szépen köszönöm majd a válaszadóknak!

2015. dec. 3. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia nem biztos hogy fog tetszeni mert ez egy kicsit máshogy közelíti meg a karácsonyt de szerintem örülne neki ;-)


Rozihoz


Sár szutyok és lucsok minden vérben tocsog.

Fák lombjai a nyugati széllel táncolnak az éji sötétben

S levelikről penészes illat árad fel az égig s le a tenger mélyére.


Ott a bűz mely hányásra ingerli a gyenge gyomrot kitör

S döglött halak lelkei fölfelé szállnak az égbe a bűztől menekülve el tova...


És ekkor elkezd esni a hó a halak bűzlő lelkei beleolvadnak a hóba s ott énekelnek , retkes fertőző testük hóember anyagául szolgál majd


Ó és te Rozi aki szintén hóembert építesz téged is ellepnek a halak lelkei a penészlő bűz téged is megemészt

2015. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!