Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tennétek fel egy kínos...

Hogy tennétek fel egy kínos kérdést egy fiatal aszisztens jelenlétében?

Figyelt kérdés
Sziasztok. sztk-s háziorvosom 50-60 év körüli ember. jó és elismert doktor. az aszisztense viszont egy huszas évei elején járó csaj. a rendelő kicsi. van egy kis helység ahol az orvoshoz ke bemenni de szinte egyben van az egész és mindent hall az aszisztens. szó szerint mindent, olyan kicsi a hely. 20 éves leszek idén és fitymaszűkületem van. körül szeretném magam metéltetni. konzultálnom kellene az orvossal, megemlíteni, felhozni a problémát, de érzem nem tudnám. nem tudnám tudatában annak hogy ott hallgatja a csaj mellettünk. nem tudom mit tegyek. lehet egyből az urulógiára kellene mennem, nem a háziorvoshoz? mert gondolom a műtétre kell valakinek írnia egy beutalót a kórházba. véget szeretnék végre vetni ennek de nem tudnám elmondani a problémám így ilyen tények mellett, nem tudom mit tegyek.
2010. márc. 19. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a csajod, mit szégyelled??
2010. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt miért kell egyáltalán szégyellni? Nem te tehetsz róla. Most akkor én szégyelljem az asztmámat? Kb. ugyanaz a kategória lenne :)
2010. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélhetnék négyszemközt a doktor úrral? Nemá!
2010. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és akkor én micsináljak, mikor a nőgyógyászok 80%-a pasi? gondolj bele, szinte tuti, h egy painak kellesz terpeszteni a lábaimat nő létemre pedig nagyon nincs ínyemre....neked meg csak egy kérdést kell feltenni, azt sem a csajnak....kérdezd meg és kész!
2010. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell háziorvoshoz menned ez ügyben, jobb is talán, mert jó ha lát ilyet 3 évente egyszer és hülyeségeket mond.

Minden kórházban van ambuláns urológia rendelés, menj oda, ugyis ott műtenek majd ha kell.

2010. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a kórház a megyeszékhelyen van ami olyan 40 km itt a városban ilyen egészségügyi központ van...
2010. márc. 19. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Eü központ is jó ha van urológia, de ha a kórház lenne az egyetlen opció, akkor is megérné hiszen elkerülsz egy kínos helyzetet és rögtön a megfelelő szakemberhez kerülsz. Azt hiszem ez megér 80km utazást. Rutin a fityma szükület kezelés, de azért fontos dolog.

Amúgy nem csaka körülmetélés az egyetlen megoldás, jó ha tudod (ki mit preferál azt orvosa vállogatja).

2010. márc. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el egy rabbihoz :)
2010. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!