Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen barátság az ilyen?

Milyen barátság az ilyen?

Figyelt kérdés
Állítólag a legjobb barátnőm, bár már erősen kételkedek ebben. Hétvégén bulizni megyünk, úgy volt, hogy csajos buli lesz, csak mi lányok. Erre a pasija kitalálta, hogy ő is jönne...Hát jó, jöjjön. Barátnőm ennek ellenére azt mondta nálunk alszik, attól függetlenül, hogy a barátja is ott lesz. Erre tegnap a barátja kitalálta, hogy ő mindeféleképp barátnőmmel akar aludni. Szóval én maradtam a hoppon megint. :) Persze ők mindennap tudnak találkozni szinte, én meg örülök, ha kéthavonta egyszer látom barátnőmet, mert ő sulis én meg dolgozom, és így nehéz összeegyeztetni, de 90%-ban a barátja miatt nem tudunk sosem találkozni. Mert ő fontosabb picivel nálam. Persze barátnőm ennek az ellentétjét írja mindig. Picit zűrzavos a történet, de ti mit gondoltok? Picit abban a tipikus helyzetben érzem magam, hogy ha van pasi akkor a barátnők már le vannak szarva, és csak akkor vagyok jó, ha esetleg nincs pasi... 23/L

2015. okt. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Huha, valaki több időt szeretne tölteni a szerelmével, mint a barátnőjével, nem is ember az ilyen..!
2015. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez jött le neked ebből. :) Szerintem ilyenről még csak szó sem esett, hogy most ezért ő "nem ember" és le kell fejezni. Én csak azt írtam, hogy rosszul esett, és érdekel más mit gondol. Ez a baj az emberekkel rossz indulatúak vagytok. Nem vagyunk egyformák, és amíg kapcsolatban voltam EGYSZER SEM csináltam meg ezt, a barátnőimre is ugyanúgy szakítottam időt, és amit megígértem be is tartottam! Érdekesmód a barátom megértette, és ezért nem haragudott meg rám. :)
2015. okt. 22. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb barát kissé eltűnik, amikor kapcsolatban van, de sajnos ez átlagosabb, mint az olyan ember, aki figyel mindenkire a kapcsolata alatt. Őszinte leszek, amikor először voltam valakivel, úgy beleestem, hogy azt se tudtam, hol vagyok, mindenhol csak ő létezett. Persze próbáltam a barátaimra is figyelni, de még így is elszúrtam sokszor és innen nézve gec hülyén csináltam. Ma már másképp lenne, ez biztos. Van, aki képes a földön tartani magát annyira, hogy ne csak a szerelme legyen és hű, de van, aki nem. Majd később jobb lesz, talán. Csak kened lesz szar érzés, ez tény. Esetleg mond el neki azt, amit ide leírtál.


A másik: az a csodás az egészben, hogy minél idősebbek leszek, annál inkább ez lesz. Mikor csalás is bekerül a képbe, végképp megfogyatkoznak majd a barátságok és a barátokra szánható idő. Embere válogatja, ki mennyit fog tudni erre áldozni, és lesznek-e olyan helyzetben, mint pl a Született Feleségekben :P de már ott sok bukik, ki hova költözködik a párjával. Szóval ne tépelődj ezen, ez az élet rendje, csak azzal törődj, hogy megbeszélitek-e, amit szoktatok, és hogy ez így is maradjon. A többi mindig formálódik.


22/L

2015. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*neked

*idősebbek leszünk

*család


Bocsánat, mobilról pötyögtem, még biztos van hiba, bár próbáltam ügyelni erre.

2015. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!