Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vatera - minden sikertelen...

Vatera - minden sikertelen "feltöltés" után is van úgynevezett listázási díj?

Figyelt kérdés

Elovastam, de teljesen 100%-ra nem egyértelmű ez nekem, és a vatera meg persze erre nem hajlandó válaszolni. Ha valaki tudja, írja már meg nekem legyen szíves, hogy ha én most 100 dolgot feltöltök eladásra és egyet se vesz meg senki, akkor is a 100 db listázási díját ki kell fizetni?

köszi


2010. márc. 13. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen! A listázási díj akkor is esedékes, ha nincs egy fia eladás sem. A Vaterát ez nem érdekli. Jól elqrvult úgy, ahogy van. Az utóbbi időben rengeteg ügyfelet veszített, részben emiatt.
2010. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, én ezért már inkább csak vásárolok. Zsibvasar.hu itt csak jutalék lesz, ha sikerül eladni, de nem tudom, mikor vezetik be.
2010. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, igen valóban elqurvult, és olyan stílust engednek meg maguknak, hogy az már túlmegy mindenen

2, köszi, akkor megnézem ezt a zsibvásár oldalt, hátha .....

2010. márc. 13. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 1 ft ról indítod, akkor nincs listázási díj.

Minden más esetben van. Akkor is, ha nem sikerül az eladás.

2010. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát oké, csak aztán egy értékesebb dolgot nem ám el is visz valaki 1 ft-rt ...
2010. márc. 13. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
De ha eladsz valamit, akkor a feltöltési díjat nem számolja fel csak a termék jutalékát.
2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!