Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szívesen belépnél egy úgynevez...

Szívesen belépnél egy úgynevezett "kreatív" csoportba?

Figyelt kérdés
Ami tulajdonképp egy baráti társaság is lenne,kb 8-10fős,és az ötleteinkből,művészetünkből együttes erővel hoznánk létre új dolgokat,és szereznénk pénzt!Későbbiekben akár vállalkozási formában is!Ha érdekel,írhatsz privát e-mailt is:)
2009. febr. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre már én is gondoltam, ugyanis érdekelnek a kreatív művészeti dolgok. Örülök, hogy valaki felvetette ezt a lehetőséget is. Írhatsz privát üzenetet is.
2009. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze,nagyon szívesen. Remélem megvalósul.
2009. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit ki tudnád jobban fejteni számomra? A fő hangsúly a művészeten vagy a kreativitáson lenne (esetleg egyenlő? Csak mert ez így egész érdekesen hangzik, és én viszonylag kreatívnak tartom magam az élet legtöbb területén, de sajnos egy cellux gurigának is több művészi érzéke van, mint nekem :D
2009. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen belépnék, tájékoztatnál, hogy mire gondoltál? Az ötlet már bennem is felvetődött, csak szerettem volna társakat. Na hátha majd most :)
2009. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fele fele arányban,művészet és csak művészet nélküli kreativitásra is gondoltam,ötletek,újdonságok,problémamegoldás területén.
2009. febr. 12. 11:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy univerzális csapatra gondoltam,ahol mindenki azt csinálná amihez a legjobban ért,így téve egésszé a csapatot.Leginkább szelemmi alkotások létrehozására gondoltam,Reklám,design,tervezés,szg-es grafika,ötletek,találmányok is talán,és bármi amihez csak a képzelet szabhat határt.Azt,hogy először mihez kezdenénk neki,azt közösen döntenénk el.(nagy vonalakban)
2009. febr. 12. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék.Hol,hogyan,mikor? ;)
2009. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!