Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a kérdés az örökös elégedet...

Ez a kérdés az örökös elégedetlenkedőknek szól. Vélemények?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést már rég felakartam tenni, de most eljött az ideje :)Szóval...Miért csesztetitek azokat az embereket akik nem rögtön a google-ba, vagy könyvekbe keresik a választ? Talán ez az oldal nem pont erre való? Szerintem erre lett kitalálva, de ha ennyi embernek nem tetszik,nyugodtan be is lehetne szüntetni. Egyébként meg miért jobb az nektek, ha valaki több ideig keresgeti a választ, minthogy ide ír, és ha valaki tudja akkor rögtön tud válaszolni? Na ne mondjátok már, hogy ti bármibe is a hosszabb és nehezebb utat választanátok!
2010. márc. 12. 13:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem az olyan kérdéseket, amiben a véleményemre kíváncsia kérdező. Mondjuk abban meg azt utálom, mikor lefikázzák azt, aki nem úgy vélekedik, mint mások. Egyébként én is találkoztam már olyan kérdéssel, amit nem lehetett kideríteni a gugliból. Ilyen volt a mi a katolikus egyház véleménye a méhen kívüli terhesség megszakításáról. Na ezt sosem fogom megtudni.
2010. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!