Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a szokás felétek? Hol...

Mi a szokás felétek? Hol alszik a vendég, ha nincs elég ágy?

Figyelt kérdés
Menyasszonyom azt monda, feléjük az a szokűs, hogy a szönyegre vetnek nek(k); ha van, akkor meleg pokrocot tesznek a lepedője alá. Ritkán nagyon vendég szerető családok átadják az ágyat és a háziak alszanak a földön.De ha vendég alszik a földön, sosem sértődik meg rajta, inkább örül, hogy van hol aludnia(messziről jött vendég(ek) esetén, illetve iskolás gyerek osztálytárs esetén például.
2010. márc. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Mi is a földön szoktunk, bár szinte sosem alszik nálunk senki. Egyik barátnőm a karácsonyi szünetben itt volt, ő nem akart a földön aludni, úgyhogy oda engedtem az ágyamba.

Ha a barátom alszik nálunk, ő természetesen mellettem alszik^^

17L

2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk amikor itt lakott egy távoli rokonunk egy hétig át kellett adnom neki a szobám és én a nappaliban, a kanapén aludtam. ha egy barátnőm alszik nálunk akkor meg van kinyitható kanapé a szobámban és ott. De szerintem igazad van, mert egyszer voltam barátnőméknél, és 6an aludtunk ott, annyi ágyuk meg persze nem volt, meg egy szobában szerettünk volna lenni, szóval volt akinek jutott matrac de én pl a földön aludtam takarókon, és nem voltam egyáltalán megsértődve se semmi, merthát mégiscsak ez az ő házuk, nehogymár én aludjak az ágyukban
2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a vendégnek kell az ágyban aludniuk és a háziaknak a földnön,én így csinálnám.De én ezért vettem olyan kanapét ami 2 személyes ággyá alakítható hogy ez a része meg legyen oldva és ne kelljen a földön aludni :)
2010. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!