Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, melegítő...

Mit gondoltok, melegítő cuccban "illik" bemenni a suliba?

Figyelt kérdés

Normálisan, ápoltan, tisztán (ha valakinek számít... márkás, drága melegítő cuccban). Jártam külföldön is suliba fél évet, ott teljesen elfogadott dolog volt, hogy kényelmes melegítő cuccban jártak a tanulók. Ahhoz képest nálunk farmer + pulcsi/póló van a diákok 99%-án. Pedig sokkal lazább, felszabadultabb és kényelmesebb is egy jóféle melegítő. Szerintem.

Vélemények?


2010. márc. 9. 02:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kellemesen csalódtam, azt hittem, hogy többen elküldenek a fenébe, hogy milyen paraszt vagyok már, hogy melegítőben akarok járni hétköznap is :)


Azt is értem, és tudom is, hogy nekünk még a suli a "munkahely", ahol illő öltözékben kell megjelenni. Egyszerűen azt nem értem, hogy nálunk az illő öltözékbe miért ne férne bele egy igényes, divatos, esetleg márkás melegítő. Értem én, hogy egy üzleti megbeszélésre meg tárgyalásra nem mehet az ember susogósban, de egy gimnáziumba miért ne lehetne? :)

Arról nem is beszélve, hogyha be kell ugranom a városba pl. számlákat befizetni, esetleg bevásárolni, akkor eszem ágában sincs felvenni farmert, míg sokan mások ilyenkor is átöltöznek, hisz mit szól majd a sok ember a villamoson, a postán meg a tescoban...

2010. márc. 9. 13:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért írtak ilyen sületlenségeket, főleg, hogy az iskola munkahely és tiszteld meg, mert a melegítő csúnya dolog oda, mert egy csomóan leragadtak a házmester melegítő nadrágnál papuccsal és necc atlétával, olyan boltban meg, ahol normális és divatos melegítőket lehet kapni, még nem is jártak, mert cédulákon a félhavi fizetés van rajta, márpedig ha valaki nem józsefvárosi cigánynak, vagy papucsos házmesternek néz ki, az onnan vett melegítőt.
2010. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, mennyien utálják a farmert... Én meg csak abban lennék még otthon is, csak azért veszek sokszor jáccóst, hogy ne farmert koptassam.

Hol jártál külföldön suliba? Tőlünk keletre tényleg elfogadott dolog, de ott is az egyszerűbb gondolkodású egyedek virítanak benne. Van belőlük nálunk is jó sok, és igazából ők hozták "divatba" anno. Így lett belőle nálunk is "parasztviselet". Így lett pozicionálva, akaratlanul. Melegítő van rajta = bunkó, tahó, primitív, ízléstelen. Még ha látszik is fogalmazásodon, hogy nem az vagy, azok szemében, akik először látnak, az leszel és nehéz lesz küzdeni ellene. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, mert neked ez a ruha tetszik, szívem szerint azt mondanám, hogy hordd. Csak nehéz lesz állandóan az első benyomásokkal harcolni.

2010. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nah tom h ezek nem sulisok, de AKKOR IS:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nézzétek meg ezt a pár képet = )

2010. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

jah, és holnap (bár életemben először) abba fogok menni.

a blackberrymmel, a Beckham feelingű napszemcsivel, + ilyen 'csövessapka' ami hátul lelóggal.:D

de a SUSOGÓS v mi a f*sz gatya az TÉNYLEG gáz xD

2010. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
(nemcsakhogy suliban..MINDENHOL!!!:D)
2010. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!