Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék népszerűbb lenni?

Hogy tudnék népszerűbb lenni?

Figyelt kérdés

17/L vok

Egész életemben én voltam mindenhol a csendes,halk,szerény lány aki nagyon nehezen barátkozik.Nem járok bulizni mert anyum leszabályoz sajna...de ez sz.tem kisebb gond.Viszont sokan azt hiszik rólam h. nagyképű vagyok,csak mert valakire furán nézek.Új osztályba kerültem és szeretnék új életet kezdeni,csak nem tudom h. mit tegyek.Szeretnék végre barátokat,haverokat szerezni,lányokat és fiúkat egyaránt.

Tudnátok adni néhány tanácsot,tippet,taktikát h. hogy lehetnék "híresebb",és hogy tudnék barátokat szerezni?

Köszönöm cépen!


2010. márc. 8. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit h. nem vagyok illen kis szánalomra méltó fajta,csak nehezen nyílok meg.Ebben a gond....
2010. márc. 8. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne ;)
2010. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos én a gimnázium 3. osztályát taposom. Én rettenetesen féltem tőle, mert vidéki kis iskolába jártam és én sem vagyok az a könnyen barátkozó típus és rettegtem a gimitől. Elég zárkózott vagyok és nehezen ismerkedek stb. talán komplexusaim vannak nem tudom. Nem tudtam hogyan viselkedjek majd. De ha valami nagy változás előtt állok akkor mindig egy sor jut eszembe, amit az egyik volt tanárom írt rólam... nem idézem szó szerint de a tartalma az volt, hogy maradjak olyan amilyen vagyok, mert én így vagyok értékes. Nos én ezt tanácsolom neked is! Add önmagad. Szerintem mások barátságát nem lehet másképp elnyerni csak akkor, ha mindenki önmagát adja. Fontos, hogy ne játsszuk meg magunkat. Próbálj meg kicsit nyíltabb lenni. Én is próbáltam, beszélgettem mindenkivel és hamar rájöttem kik azok akik hozzám hasonlóak és velük kell barátkozni. Ha csendben ülsz és nem csinálsz semmit, nem fognak észrevenni sőt tudom (nálunk is van ilyen) én pl elég furán nézek arra aki barát nélkül van, kilóg a sorból. Most nagyon jól érzem magam, barátaim is vannak és ezt annak köszönhetem, hogy önmagamat adtam!
2010. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok...


még a nehezen megnyílásól annyit, min mondtam én is ilyen vagyok, de valahogy mégis nagy dumás :) barátaim előtt abszolút nyitott vagyok, viszont idegenek előtt feszült és ideges. ezzel nem tudok mit kezdeni

2010. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudom ,h a belsőből illik ítélni... De elsősorban ha valaki találkozik valakivel , a külsejét méri fel és alkot róla véleményt...

Egyébként tényleg nagyon fontos a külsö , az ápoltság nagyon sokat elárul az emberről , és a csinos emberekkel mindig szívesen mutatkoznak mások is... Nem kell márkás cucc meg ilyesmik , csak legyél ápolt minden téren , és tényleg nem árt néhány csinos összeállítás...

Fontos h jártas legyél a világ dolgaiban , így beszédes és tájékozott lehetsz , hozzá tudsz majd szólni egyes témákhoz, azonkívül segíteni tudsz ha valakinek problémája akad , szépségápolás, tanulás stb..

-ne ítélj mások véleménye alapján , az számít amit te tapasztalsz és ahogy veled bánnak ! Ez szimpatikussá tesz majd mások szemében.

-dicsérd meg a többieket ,ha új ruhájuk van , csinosak ma vagy ilyesmik.. ez nagyon jól esik a másiknak , és sokszor viszonozzák is a dicséretet ami neked is növeli az egódat :)

- Ha valaki beszél hozzád , tiszteld meg annyira h teljesen odafigyelsz , és nem kérdezel vissza , igy legközelebb is hozzád fog jönni beszélgetni.


Remélem segítettem valamit , és ha tényleg nagyon nem megy , figyelj meg valakit akit mindenki szeret , sok a barátja , és nézd ahogy viselkedik másokkal , próbáld meg leutánozni ... Sok szerencsét!

2010. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általános iskolában nagydumás, mindenkivel barátkozós kislány voltam. Nagyon naiv voltam, kihasználtak a "barátaim". Bántottak, előfordult, hogy fizikailag is. Visszahúzódó lettem. Átkerültem egy másik iskolába, ahol már nem barátkoztam, csak ültem, és örültem, ha hozzám se szólnak. Szerencsére az új osztálytársaim normálisak voltak. Amelyik lány mellett ültem, jóban lettem vele, és szépen lassan kibontakoztam az osztályom előtt. Utolsó évben már egymás vállain zokogtunk.

Elkezdődött a gimnázium. Ugyanúgy visszahúzódtam a saját kis világomba, mert bár az általánosban sikerült megnyílnom, ez egy hosszú folyamat volt.

Kiszúrtam egy lányt, aki egyedül ült, és elkezdtem vele beszélgetni. 4 éven át ő volt a legjobb barátnőm, és az osztályból se voltak haragosaim, mindenkivel jóban voltam.

Próbálj meg beszélgetni, ismerkedni. Hosszú folyamat ez, de nekem is sikerült. Főiskolára már úgy mentem, hogy egyből nyitottam mindenki felé. sok időt takarítottam meg vele. Természetesen nem kell egyből bizalommal fordulni mindenki felé, nehogy megbántsanak. Okosan, és óvatosan kell csinálni. Sok szerencsét!

20L

2010. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!