Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a válaszról?

Mit gondoltok erről a válaszról?

Figyelt kérdés

Itt van a kérdés és a harmadik válaszra gondoltam. Mit gondoltok róla?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..



2015. aug. 2. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem orbitális bullshitnek tűnik. Először is, mert az ilyen "elnyomottak" nem elbukni tanulnak meg. Folyamatosan pusztítják az önbizalmukat, ezért bezárkóznak. Ennél fogva legtöbbjük sosem lesz sikeres ember. Aki le tudja küzdeni ezeket a gyerekkorában belé plántált kételyeket, azok persze igen.


De ugyanígy nem törvényszerű, hogy a "szépek" sikertelen felnőttekké válnának. Nekik meglesz az önbizalmuk a kezdeményezéshez, ami nem feltétlenül elég, de hatalmas előny. Emellett a stabil, pozitív önképük miatt, amiben, ha kételkedtek is, a társaik megerősítették, lesz bennük egy tartás vagy méltóság, nem is tudom, melyik a jobb megnevezés, ami miatt kevésbé törődnek bele az őket ért igazságtalanságokba, hanem sokkal inkább felállnak ellene.

2015. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!