Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szabályos lehet-e egy gyerekek...

Szabályos lehet-e egy gyerekeknek készült társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Találtam egy társkereső oldalt aminek a címe utalt arra,hogy nagyon fiataloknak készült.Kíváncsiságból belenéztem és hát igen megdöbbentem,11 éves gyerekek alig ruhában pózolnak az úgynevezett társkereső oldalain.Szabályos ez,hogy bármilyen korú gyermek fotóit csak úgy felteszik erre az oldalra? Hol vannak ilyenkor a szülők? És csodálkozunk,ha a gyerekek áldozatul esnek a pedofil állatoknak?!
2010. febr. 28. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyar oldal? Jelentsd a rendőrségnek!
2010. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen magyar.Tulajdonképpen azt szeretném tudni lehet-e valamit tenni ellene?
2010. febr. 28. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy a rendőrség dolga az intézkedés illetve annak eldöntése, hogy törvénybe ütköző-e. De valószínűleg nem járultak hozzá a szülők a gyerekek fényképének szerepeltetéséhez, tehát személyiségijog-sértő.
2010. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Hogyha nem úgy mutatkozik be az oldal, hogy 16 év alattiaknak létrehozott társkereső, hanem 'tiniknek', akkor nem hiszem hogy az oldal a szabálytalan. Az meg már más téma hogy 16 év alattiak is felregisztrálnak.
2010. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
amúgy is 15 év a beleegyezési korhatár
2010. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tinirandi az oldal neve,de nem hiszem hogy ez feljogosítja őket,hogy a 11 éves korosztály is regisztrálhasson én úgy gondolom az alsó korhatárt igenis meg kéne húzni kb 16 éves kortól.Nem értem egyes szülők miért nem ellenőrzik mit csinál a gyerek a neten.Azt meg pláne nem,hogy ha felnőtt ember üzemeltet ilyen oldalt miért enged gyerekeket ilyen fotókat felrakni,ha ez nem büntetendő akkor nagy bajok lesznek és ne csodálkozzunk,ha eltűnik a gyerek vagy megölik.
2010. márc. 1. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Basszus, most néztem meg, hát ez nevetséges!


Oda van írva, hogy 10 éves, és milyen kapcsolatot keres: komoly, meg szerelem, meg romantika! Hát ez botrány! Ott lóg ki a takony a szájából mindnek, már romantika, meg szexkapcsolat! Sittre az üzemeltetővel!

2010. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mi a neve?
2015. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja boccs,csak most olvastam el az eggyik üzit
2015. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 olivér 12 válasza:

Én 12 vok lasan 13 bovemberben de en viszont szeretnek egy baratnot de nemtudok mert nincs merszem pedig utca gyerek vok jo nem nagyon de azert sokat szoktam kinleni de egy jo csajt nem latok csak a penz ehes K... ata

Aji tudja az ibkabnevelje meg a lanyat mert ha nem nagy baj lesz a jovo de a lenyeg en egy picurkat egyet ertek a tars keresovel mert ha szerelmesvagy es nem tudod kibr : tarskereso jo azert ertem h 10 eves kis takonynak nemkene hanem inkab legozni a kene a szobajaba!

2015. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!