Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek az...

Miért nézik le az emberek az egyszerű munkásokat?

Figyelt kérdés
pl mosogatók, takarítók, gyorséttermi dolgozók, stb
2015. máj. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha gondolkozol egy kicsit, magadtól is rájössz...
2015. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre hogy szegényebb országokban ez hatványozottabban igaz. Pl ha egy nyugati országban elárulom egy lánynak hogy gastarbeiter vagyok, pl küchenhilfe, akkor pl mondja hogy nem egy álommunka mi, vagy totál semlegesen reagál.


Ha egy magyar lánynak mondom, az még ki is röhög mellé, hogy te lúzer! Meg hogy ennyire vitted, meg vágja az undorodott képet is mellé.


Azt is észrevettem hogy nálunk CIKI az ilyen jellegű munka.


A német/osztrákok a munkahelyemen pl kiírták büszkén facebookra is hogy az a munkahelyük (egy mekiről van szó)


Magyar embert én még életben nem láttam ilyet kiírni fb profilja. SZégyellik mintha ciki lenne az ilyen munka.

2015. máj. 1. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A magyar emberbe sokkal kevesebb tolerancia szorult, mint más népekbe.Nyitottabb népeknél nem foglalkoznak azzal, ki, hogyan öltözik, mi a szórakozása,foglalkozása, stb.

Azokban az országokban, ahol régóta más nemzetiségűek is integrálódtak, sokkal elfogadóbbak, mint nálunk, ahol már egy külföldire is néha úgy néznek, mint egy ufóra.

2015. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
"Azokban az országokban, ahol régóta más nemzetiségűek is integrálódtak, sokkal elfogadóbbak" - Magyarország pont hogy nemzetiségileg sokszínű ország volt mindig is. Ez nem kapcsolódik szerintem a kérdéshez...
2015. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen! És pl ezt is el kell végezni valakinek! Ezeket általában a fiatalabbak veszik semmibe, holott ha csak diplomás jogász, közgazdász lenne mindenki sehol sem tartana az ország. Még itt sem. A szakmunka is fontos és hasznos. Volt itt valaki aki pl diplomázott 2 éve munkanélküli volt. Sírt h nincs melója, de arra lusta volt h egy gyárba beálljon mellette is kereshet munkát ugyanúgy, de addig is van valami fizetése. Neeem az méltatlan. Nos pedig nem. A semmitől minden jobb.
2015. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a végtelen butasággal magyarázható. Máskülönben miért lenne "cikibb" tisztességes munkával pénzt keresni, mint egész nap henyélni és az állam pénzén élni?
2015. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!