Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm lecserélt....

A legjobb barátnőm lecserélt. Miért?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel ovis korunk óta jóban vagyunk, igazán 3.körül lettünk LB-k. Most 7.be járunk és ő kezd megváltozni. Főleg mert jött egy új lány az osztályba. 1,5 éve jött. Eleinte nem is érdekelt minket, nem foglalkoztunk vele. De nyári szünetben ők nagyon jóban lettek. Ahogy vissza jöttünk a suliba jött azzal az ötlettel hogy hárman is lehetünk LB-k. Bele egyeztem, úgy gondoltam lesz sok közös programunk....stb. De nem így lett az LB-m egyre többet foglalkozott vele. A közös programokat meg lemondta. Mostanában már csak vele foglalkozik állandóan röhögnek, ugrálnak egymás határa. Én meg csak nézem őket, ilyenkor én a fiúkkal beszélgetek és ők is úgy látják hogy ez nem normális hogy így ugrálnak. Hiányzik a barátnőm régen olyan sok hülyeséget csináltunk... Most meg mint az elsősök ugrál. Miért??

Kérlek csak normális válaszokat!! Mit csináljak hogy rám is figyeljen??



2015. ápr. 12. 21:48
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá nyíltan, hogy miért hanyagolt el.
2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!