Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zenével kapcsolatos nyugdíjas...

Zenével kapcsolatos nyugdíjas munkát, elfoglaltságot keresek. Ha van ötleted mit csináljak - kérlek dobj egy üzenetet. Szerinted van esélyem hasznosítani magamat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó, jó, De mihez értesz? Zenész vagy? Kottagrafikus? Zongorahangoló?
2010. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én zenekritikus, zenei újságíró vagyok, és ezt a gyerekek mellett is tudtam csinálni. Sok havilap, hetilap, kisebb szakmai lap csak 1-1 cikkre tart igényt, állásnak kevés, de amellett, hogy egy keveset fizet, megfelelő elfoglaltság lehet. Persze tudni kéne, mi a végzettséged. Hangszeresnek lehet magánórát adni, illetve vannak alkalmi munkák, mint kotta számítógépre vitele, zene lejegyzése hallás után számítógépre, zeneakadémistaként ilyesmiből kerestük meg a betevőt a szerény ösztöndíj mellé. Ezek általában számlára fizetnek, de nyugdíjasként talán nem jár akkora adóteherrel, legalábbis diákként a tb-t nem kellett fizetni.
2010. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!