Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért gyűlöli...

Magyarországon miért gyűlöli az utca embere a külföldön dolgozó honfitársait?

Figyelt kérdés
Miért folyik gyűlölködés a külföldön élő és dolgozó magyar emberek ellen Magyarországon?
2015. márc. 16. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gyűlölöm őket! (utca embere)
2015. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak te utálod
2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem igazán tapasztalom. Sőt, sokan követik a példájukat. Sokszor tényleg megéri anyagilag még ha csak pár hónapot is töltenek kint.

Engem csak az tud felhúzni a témával kapcsolatban, mikor nekem ajánlgatják, hogy miért nem megyek ki dolgozni és én erre azt mondom, hogy jobban szeretek itthon, úgyhogy csak végszükség esetén, ha nincs más megoldás, erre konkrétan lehülyéznek. Egyáltalán hogy is képzelek ilyet, hogy nem szeretnék a nagybetűs Külföldön takarítani, vagy tányért mosogatni?

Szerintem többeknek is ebből van elegük.

2015. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlöli. Kérek egy gyufát:)
2015. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
az utca embere?a csövesek?
2015. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak MO-n van igy.

de figyeld meg, altalaban azoknak jar a szajuk akik epp csak eldegelnek, de nem tesznek,semmit hogy jobb eletuk legyen, legalabbis en ezt tapasztaltam anno.

2015. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Amiért mindig, mert többet keres, jobban él.


Azért gyakran van némi alapja. Kimegy az illető mosogatni Nyugatra - tegye, szíve joga - majd onnan hatalmas erkölcsi magasságokból különféle fórumokon kioktatja provinciális magyar ugaron tengődő elmaradott ex - honfitársait, mintha legalábbis született nyugat - európai lenne, mindent kárhoztat ami magyar, ő már angolul/németül álmodik, bizonykodik, odakint a xar sem büdös, ő sosem érezte magát magyarnak igazán, (azért minden nap magyar fórumokon gyalázkodik), eleve ott kint minden alapvetően csak jobb lehet, mint otthon, mi több, a magyar már kulturálisan/genetikailag is csak alacsonyabb rendű lehet - szerinte. Ezeket azért nehéz szeretni. Egyébként én is kint dolgozom.

2015. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki Nyugaton és és dolgozik, okos. aKi itthon tölti az időt, buta.
júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!