Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is vannak, nagyarcú,...

Nektek is vannak, nagyarcú, külföldön dolgozó ismerőseitek akik csapkodják az eurót/fontot/egyebet mikor hazamennek "nyaralni? "

Figyelt kérdés
Vetítenek a nyugati életről? Előadják magukat?
2015. márc. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Vannak. Gonosz, rossz emberek. Gyűlölöm őket.
2015. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az eurómat a hűtőbe szoktam 'csapkodni' mikor Magyarországon vagyok. Az öcséim még otthon élnek és tele szoktam vásárolni nekik a hűtőt, kitakarítom a wc-jüket meg veszek a házba ezt-azt. Ez mind olyan sok bevásárolnivaló hogy bizony taxival szoktam hazavitetni magam, mert egyébként leszakadna a karom, a kötsög taxis meg 2000 forinttal húz le 5 kilométerért, mert tudja hogy külföldön dolgozom...:(((((
2015. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szegények, otthon rekedtek?? A taxis honnan tudja hogy külföldön élő gazdag magyar vagy? Mesélsz neki? Esetleg véletlenül euró bankót húzol elő?
2015. márc. 9. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy otthon rekedtek, egyszerűen nem akarnak külföldön élni. Az is lehet, hogy picit félnek is az ismeretlentől meg hogy nem beszélik a nyelvet. De hát otthon se törik magukat, hogy nyelvtanfolyamra járjanak vagy az internetről maguktól tanuljanak. Heves megyében élünk egy faluban, és az 5 km-re lévő, szintén heves megyei kisvárosból szoktam vásárolni. Kb 5 éve járkálok már külföldre és azóta ismer ez a taxis, egész egyszerűen beszélgetést kezdeményez folyamatosan így ártatlanul elmondtam hogy igen, épp innen-onnan jöttem haza ésatöbbi. Na azóta minden alkalommal egyre többet kér ugyanazért az útvonalért. Mikor nem áll ott a taxi stand-nàl akkor örülök mert be tudok ülni valaki ismeretlenebbhez és az kevesebbet kér de mikor odaérek és pont az ő kocsija van legelől, ugyebár azt kell választani aki elől áll :((((( Ez egy kisváros, annyira nincs sok választási lehetőség.
2015. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is évente egyszer megyek haza, de én nem csapom magam. Persze van olyan ismerősöm aki igen, de azon én csak nevetek.

Képes előadni a kocsmában 3 deci kóla mellett, hogy mennyire bejött neki az élet...

Hülyeségeket posztol facebook-ra, nagyzol, miközben normális kajára sem telik neki, nincs TB-je, mert a kötsög főnöke hol kijelenti, hol be... meg többedmagával nyomorog az albérletben, szagolja más vendégmunkások lábszagát, elhasználják a tusfürdőjét, stb... de a vetítés nagyon megy...

2015. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: direkt hangosan beszél a repülőn, de oooolyan hülyeségeket, hogy legszívesebben lelőném
2015. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudsz még ilyen sztorikat mesélni? Miket adnak elő? A nyugati élet nagyon sok nyomorultból kihozza a nagy arcot...lesz 1-2 millió forintos megtakarításuk aztán teljesen elszállnak maguktól.
2015. ápr. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!